Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar csak szexelni? És én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar csak szexelni? És én most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon tetszik egy pasi már beszéltünk párszor, tegnap irkaltunk és meg kérdezte hogy at megyeke hozzá filmezni beszélgetni. Ő szerintem nem tudja hogy nekem tetszik tegnap nem mentem és ma megint írt hogy ma is mehetek ha akarok. Én akarok menni de félek nagyon mi lesz..

5 évvel idősebb tőlem


2019. szept. 22. 09:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Semmi olyan nem lehet amit te nem akarsz!
2019. szept. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Te vagy 15 ő meg 20? Szerintem menj át a tini kategóriába...
2019. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Mert, te hány éves vagy?

Neki mindegy, melyik nap rak meg. Nem randira hívott, szóval, több nem lesz dugásnál, ne éld bele magad.

2019. szept. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Menj el hozzá és megtudod.Ha te nem akarod a szexet,akkor nem lesz.
2019. szept. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem akarsz lefeküdni vele, ne menj fel a lakására. Menjetek kávézóba beszélgetni, moziba filmezni.
2019. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

#5 nem véletlen lakásra lett élből hívva. Nem akarja fárasztani magát a felesleges körökkel, nem fog vele kávézgatni. Max akkor, ha nagyon nem lesz más, aki megy rögtön.

Ha nem akarsz csak dugni, ne menj. Nem értem, hogy ez is mit keres a felnőtt kategóriában.

2019. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

Ezért írtam, hogy HA nem akar lefeküdni.


Mert írhatják itt sokan, hogy ha ő a csaj nem akarja, nem lesz szex. Lóphaszt nem. Ha a pasi akarja, lesz. És utána a srác széttárja a kezét, hogy "nem kellett volna feljönni, ha nem akartál dugni".

2019. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán erőszakos közösülésre gondolsz?
2019. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
8: arra bizony. És az emberek nagy része ilyet nem is tekintene nemi erőszaknak, hiszen "minek ment oda".
2019. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elég primitiv felfogás!

Aki pedig úgy érzi, hogy ha felmegy a lány akkor joga van erőszakoskodni, az meg egy pszichopata.

2019. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!