Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha nektek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha nektek tetszik egy lány, akkor ti zaklatásnak vennétek ha keresne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nekem nagyon tetszik. Külsőre én is neki, ez 100%.


Beszéltünk is már, de aztán egyik napról a másikra megszakadt minden. Akkor én írtam rá utoljára hogy mizu, nem válaszolt. Amióta nem válaszolt eltelt már egy év is, nem tudom mi volt ez a töréspont, addig nagyon cuki volt, még randit is ajánlott fel.


Ha így most 1 év után ráírnék csak annyit hogy mizu, szerintetek hogyan fogadná? Tudom hogy tetszem/tetszettem neki. Meg nem a kezét akarom megkérni, csak egyszerűen érdekel, hogy hogy van. De parázok, hogy úgy érzi zaklatnám... Nem gáz ez? Büszke lánynak/nőnem tartom magam de nála más a helyzet, mégis kellemetlennek érezném ha megint nem válaszolna.

Lehet kicsit túl gondolom...


2019. szept. 24. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Sőt, ha nyert ügyem van nála, akkor én is keresném a társaságát.
2019. szept. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Szerintem irj neki nyugodtan, semmit nem veszitesz vele :)
2019. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

A nők álltalában mindenféle baleknak elmondják aki felteszi a mizu kérdést...

Szerinteted fordított esetben ez jó kérdés?

Szerintem nem.


Az viszont hogy ráírj nem rossz ötlet, de fogalmazd meg jobban a dolgot.

2019. szept. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem írj rá nyugodtan. Nem fogsz nyomulósnak tűnni. Elég egy sziahogyvagy?

Ki tudja, egy év alatt letisztázódtak bennetek a dolgok, lehet hogy egy jó beszélgetést össze tudtok hozni, vagy többet.

2019. szept. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha annakidején ő szakította meg a kapcsolatot, ráadásul nem is reagált a legutóbbi közeledésedre, akkor biztosan nem írnék rá soha az életben.
2019. szept. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ennek mi köze a büszkeséghez? Semmi.
2019. szept. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Én így nem írnék rá. Nem reagált, tehát lekoptatott téged anno. Nem zaklatás, de égő ezután kuncsorogni nála.
2019. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanígy viselkedett az aki tetszik, bár mi találkoztunk pár alkalommal és mindig nagyon jól éreztük magunk de aztán eltűnt (nem válaszolt többet) és 2 évig nem hallottam róla semmit.. mégis ő volt aki megint rám talált szóval szerintem ha igazán érdekelnéd akkor eszébe jutnál..
2019. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van :) én is eszébe juthatnék pont úgy ahogy ő nekem.... Huh köszi a válaszokat, még jó hogy tegnap nem írtam neki :D
2019. szept. 25. 15:12
 10/11 anonim ***** válasza:

"Huh köszi a válaszokat, még jó hogy tegnap nem írtam neki :D"


Komolyan ezektől a válaszoktól teszed függővé, hogy teszel-e egy próbát? Határozott személyiséged lehet :D

2019. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!