Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan pasi, akinek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi, akinek ez a lány nem tetszik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy izlések és pofonok, mindenkinek más a szép, de azt gondolom nincs olyan pasi, aki erre a lányra azt mondja nem szép. Szóval pasik szerintetek 10/? a videóban középen táncoló barna hajú lány? Csajok is nyugodtan válaszolhatnak, hogy nekik női szemmel tetszik-e.

https://www.youtube.com/watch?v=-8qLjttOGa4&feature=share


2019. júl. 20. 13:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Jelen!!!
2019. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Női szemmel a másik 2 lány szebb. Nem csúnya egyik sem,átlagosnak nevezném, 7es legyen.
2019. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mi nem tetszik rajta? Szerintem alakra tökéletes, a haja gyönyörű, talán az arca nem olyan szép, de összeségében nem hiszem, hogy láttam már nála szebb lányt.
2019. júl. 20. 13:50
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Pedig kapaszkodj meg, nem tetszik mindenkinek ugyanaz...
2019. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanazt nézzük? Én egy nagy orrú lányt látok, csak szép hosszú haja van, ennyi. Mi extra van rajta??

Hogyne lenne olyan akinek nem tetszik? Nem értem. Vannak igazán álomszép nők, de hát ez a lány átlagos.

2019. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nőként abszolút nem tetszik, párom azt mondta, hogy olyan mint a kis cigány csitrik amik a városban rohangálnak esténként.. :D

Az alakja nem rossz de az arca szerintem (szerintünk) egyáltalán nem szép.

2019. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de ennél a lánynál sokkal szebb lányok mászkálnak mindenfelé. Szép, de felejthetően szép, engem semmivel sem fog meg.
2019. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs benne semmi extra. Nem csúnya egyáltalán, de nem is tartozik a legszebbek közzé. L
2019. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Én a kisugárzást nézem, és az nem tetszik. Pedig férfiszemmel nézem, de valahogy nem lenne bizalmam hozzá. Pedig engem az átlagos, és a szolid meg tud fogni, de ez már nekem tolakodó, és az a benyomásom az ilyenekről, hogy a külső miatt szeretnek manipulálni. Emiatt meg pláne nem vonz. Látszik hogy élvezi, hogy központban van.
2019. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van.
2019. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!