Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdeklek senkit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklek senkit?

Figyelt kérdés

Nem (csak) párkapcsolatról van szó. A barátaimmal nagyon ritkán találkozok. Tanév közben ezt rá tudtam fogni arra, hogy tanulunk meg másik osztályba járnak, nem tudunk olyan gyakran összefutni. Még nyár elején megígérték, hogy majd megyünk el együtt ide-oda, de azóta sem kerestek. Tudom, hogy másokkal mennek mindenfelé, de én valószínűleg eszükbe se jutok. Nem tudom mi van velük, mikor mi dolguk van, dolgoznak-e esetleg, szóval így még keresni sem tudom őket nagyon. A dolgok nehezíti, hogy jövőre ők egyetemre mennek, én meg még nem. Akkor teljesen el fognak felejteni?

Félek, hogy teljesen barátok nélkül maradok. Nem vagyok egy nagyon könnyen barátkozó típus, illetve a legtöbb emberrel nehezen találom meg a közös hangot.

Mi baj van velem? Mások miért tudnak bárkivel jól elleni és én miért nem?


2010. júl. 15. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Akik mindenkivel elvannak, azok a partyarcok. Egy barátjuk sincsen, csak haverjuk. A kettő teljesen különbözik egymástól.


Ha ennyire nem érdekled őket, akkor ők is csak haverok és nem barátok. Ha máshol nem megy, akkor haverkodj neten, mi pont most kedden voltunk egy ilyen netes társaság először futottunk össze. :) Bár nem tudsz velük nap mint nap kimozdulni, de attól még lehetnek jó barátok és nem csak haverok.

2010. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy jó társaság. Egyébként néha te is kereshetnéd őket, hogy "hello, van valami program mára?"
2010. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: Őket én a barátaimnak tartom, attól, hogy nem én vagyok nekik a legfontosabb, ami a barátokat illeti. Egyébként netes ismerőseim is vannak, de igazából velük sem tudok annyira bármilyen igazi kapcsolatot is kialakítani. Olyan másnak tűnik mindenki.


Második: Tudom, hogy nem vagyok valami jó társaság és hogy én is kereshetném őket. De pont az, hogy nem akarok a terhükre lenni. Fogalmam sincs mikor mit csinálnak. Egyikük pont most volt nyaralni (nem ő mondta), és ha pont akkor hívtam volna, hogy "Na, mi újság? Megyünk valahova?"?

2010. júl. 15. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Tévedés a partyarcoknak van a legtöbb barátjuk.xDD
2010. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Tévedés a partyarcoknak van a legtöbb barátjuk.xDD"

Igen ameddig el nem fogy a lóvéjuk, vagy el nem csúnyulnak :D


Kérdező! Vannak olyan emberek akik nagyon nehezen nyílnak meg mások előtt. Nem tudom milyen kapcsolatban vagy a barátaiddal akiket említettél, de hidd el ha érdeklődsz utánuk, te is keresed őket, szervezel programokat, pl. mozi billiárd, teke, foci, fürdőzés vagy hasonló dolgokat akkor ők is jobban meg fognak ismerni téged, és ők is hívni fognak téged ide-oda. A lényeg hogy ne csak azt várd hogy ők keressenek téged.

Amúgy ne legyél ilyen szerényke, hogy azért nem hívod őket mert nem akarsz a terhükre lenni. Azért van a telefon hogy tartsátok a kapcsolatot, ha nem akarnak hívni akkor úgyis megmondják.

Amúgy magamra ismertem benned, mert általános iskolában én is ilyen voltam, sőt középiskola első két osztályában is, és ma van egy csomó olyan barátom akikről tudom hogy bármikor tűzbe mennének értem (én is értük) keresem a társaságukat és ők is engem.

Szóval próbálj ilyen irányba mozdulni és ne érezd kínosnak ha keresed őket! Amúgy a sportokat nagyon ajánlom, mert nagyon jól össze tudja hozni az embereket.

Sok sikert!

2010. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!