Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, az hogy én senkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, az hogy én senkit nem érdeklek?

Figyelt kérdés

20-on éves fiú vagyok, nem vagyok egy csúcsmodell, de azért nem is vagyok csúnya. Szinte minden emberrel jól kijövök, általában hamar megkedvelnek (vagy észre sem vesznek 50-50%) az emberek, férfi nő egyaránt. Nem vagyok egy nyitott ember, de ha látom, hogy valaki kapcsolatot keres velem, akkor az elől nem zárkózom el. Általában pár hétig/hónapig jól elvagyunk ezekkel, az új barátokkal, sokmindent elmesélnek magukról, néha már úgy érzem, hogy kicsit túl sokat is tudok a magánéletükről. A probléma viszont az, hogy ennél az alkalmi beszélgetéseknél tovább sose jut a kapcsolatom senkivel, fiúk esetében ez nem is érdekel, mert csak barátként lenne rájuk szükségem, de a nők esetében nagyon zavar, mert velük azért lehet, hogy többet is szeretnék. Azonban Ők soha nem érdeklődnek felőlem, nem kérdeznek rólam, nem keresnek, nem hívnak el sehova magukkal (ha én utalok rá, hogy jó lenne elmenni valahova, pl csak úgy sétálni, arra is az a válasz, hogy majd egyszer valamikor), vagyis úgy érzem, hogy egyáltalán nem is érdekli Őket, hogy velem mi van. Úgy érzem, hogy nekem valójában nincs is egy igazi barátom se. A héten nagyon rosszul éreztem magam lelkileg, de senki nem kérdezte meg, hogy mi a baj, pedig az egyik lány „barátommal” többször is találkoztam a héten, sőt bármikor odajöhetett volna hozzám (mivel egy helyen dolgozunk), de ha odajött, akkor is csak a saját baját mesélte, amit én meg is hallgattam. Biztos vagyok benne, hogy látta rajtam, hogy nem vagyok jól (mivel 1 másik lány észrevette, akit egyébként csak látásból ismerek), de látszólag nem érdekelte (én korábban többször is láttam rajta, ha valami baja volt és érdeklődtem is utána, hogy mi van vele, el is mondta). Ez persze az összes barátomra igaz, csak a többiekkel nem találkoztam a héten.

Szóval most úgy érzem, hogy egyedül maradtam, se, barátaim se párkapcsolatom, nem szeret senki, én csak egy lelki szemetesláda vagyok, és ha hirtelen megszűnnék létezni, akkor senkinek sem tűnne fel.

Mit csinálok rosszul, velem van a baj??? Ez már lassan évek óta így megy, és nem találok senkit, aki, nem csak felhasználni akar, hanem a barátom lenni…


2009. szept. 26. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem túlságosan is függsz másoktól. Ahogy olvasom az írásod nekem úgy tűnik, hogy eléggé ilyen érzelgős vagy(ami nem baj) de lehet nagyon leterheled vele a környezeted és fárasztó veled elmélyülten foglalkozni. Hisz téged is zavart, hogy az a lány csak a saját dolgairól beszélt. És ha bajod van akkor nyugodtan elmondhatod neki, hisz mégiscsak a barátod(elvileg) és nem biztos, hogy észreveszi rajtad ha ő is mélyponton van. Attól, hogy valaki más észrevette nem következik , hogy ő is:). Ha biztosra akarsz menni menj el pszihológushoz ő tuti rákérdez(hisz ez a dolga). Na a lényeg, hogy hidd el te is fontos vagy de nem kéne ennyire elmerülni az önsajnálatban mert ez csak jobban elszigetel. Barátokkal kapcsolatban pedig ne törődj azokkal akik nem foglalkoznak veled. Tudom ajánlani, hogy kezdj el valami harcművészetet ott szerintem biztos összekapnád magad:)
2009. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Részben jó a meglátásod, részben viszont nem, tudod, ha már évek óta egyedül vagy, akkor valóban kialakulhat egy olyan érzés, hogy függök másoktól, mert már függeni AKAROK végre valakitől :) Viszont az egyáltalán nem igaz, hogy én terhelem őket (van, hogy én el se tudom mondani, hogy mit akarok, nekem csak a hallgatás marad). Itt vagy nem értetted a lényeget, vagy elsiklottál felette, a lényeg az, hogy tőlem elvárják, magától értetődőnek veszik, hogy meghallgatom őket, de ők fordítva nem így vannak ezzel. Az, hogy ne foglalkozzak azzal, aki velem se, akkor ez most úgy néz ki, hogy senkivel se foglalkozzak a továbbiakban, ez jó ott vagyok ahol az elején :) Az önsajnálati dologgal, pedig igazad van, de már kezdek kifogyni az egyéb kapaszkodókból (és sajnos utálok sportolni :()
2009. szept. 26. 12:43
 3/10 anonim válasza:
Szerintem a baj az hogy látják rajtd hogy te valoban egy lelki szemetes láda vagy légy elutasitó és érdektelen hidd el ez segiteni fog.
2009. szept. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BubbleBumm ***** válasza:

Dettó így vagyok én is. Igaz,most Szeptemberben vagyok új iskolában de hát semmivel sem különb mint a többi. Vannak haverjaim,de nem jelentenek annyit mint barát. Egyedül maradtam,seki sem áll mellém... A fiúk is semmibe vesznek... tudom mit érzel!


15/L

2009. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na ilyen válaszra nem számítottam :) A probléma ezzel a hozzáállással csak annyi, hogy így a büdös életbe nem is akar majd hozzám senki közeledni, mert kit érdekel egy érdektelen önző ember. Tapasztalatból tudom, hogy senkit, sokáig ilyen voltam…
2009. szept. 26. 12:54
 6/10 kolosszus22 ***** válasza:
65%

Szerintem pedig nem ártana, ha mégis kicsit elutasító lennél! Persze nem bunkón, hanem úgy, hogy ezzel magadra is felhívd a figyelmet! Pl. ha legközelebb odamegy hozzád valaki a gondjával, mondd neki ezt, vagy hasonlót: "Figyelj ne haragudj, szívesen segítenék és meghallgatnálak, de jelenleg nekem is gondjaim vannak!

Ha a másik fél normális, akkor ő fog rákérdezni, hogy mi a bajod!

2009. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BubbleBumm ***** válasza:

Szóval próbálsz már nem önző lenni?

Jó dolog,nézd mindig a dolgok pozitív oldalát (nehéz tudom,nekem se sikerül mindig) és jobban fogok magad érezni. A többieket,akik nem figyelnek rád,vedd semmibe,biztos vagyok benne ha pozitívan veszel mindent,megfognak kedvelni! Én is ezt csinálom,illete próbálom. A jó dolgok sosem ártanak,ne engedj sokat,de ne is tilts sokat,csak ami Neked jó! :)

És egyet értek az előttem szólóval.

2009. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez egy kicsit viccesen hangzik, hogy „csak ami nekem jó” ez elég önzőnek hangzik, de csak viccelek értem, mire gondolsz :) Lehet, hogy tényleg ez volt a baj, hogy csak másokkal akartam foglalkozni/segíteni közben meg magamat el is felejtettem (ez megint elég önzőnek hangzik:) ), de végül is a lényeg, hogy továbbra is csak magamra számíthatok. Köszönöm az eddigi válaszokat, egy kicsit azért már jobban érzem magam.
2009. szept. 26. 15:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Lányokkal szerintem az a baj, hogy barátnak tekintnek téged. Talán, ha már az elején letisztáznál, hogy te nem "csak" egy barát vagy, hanem udvarolsz is nekik akkor összejöhet a barátnő.


Egyébként mennyit jársz bulizni stb. ?

2010. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Őszintén én nekem az jött le ebből, hogy te nem is nagyon teszel azért, hogy legyen pl barátnőd. Várod, hogy elhívjanak a nők meg ilyesmi szerintem mindig egy férfinak kell kezdeményeznie ilyenkor. legalábbis magamból kiindulva mindig én kezdeményeztem a lányoknál, mert egyébként nem fognak az öledbe pottyanni. Kivéve, ha te valami szuper tökéletes kigyúrt gazdag pali vagy. De általában még a "szépfiúk" sem várják meg, hogy a lányok kezdeményezzenek. Szóval egyet tudok tanácsolni öcskös állj a sarkadra és légy férfi vagy egy megkeseredett senki lesz belőled.
2018. aug. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!