Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan nyerte vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan nyerte vissza az önbizalmát egy fájdalmas szakítás után?

Figyelt kérdés
Mit teszel meg csak magadért?

2019. szept. 30. 08:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mással emberrel foglalkoztam. Volt mikor tényleg működött!
2019. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Magammal foglalkoztam, alkottam, akinek érdemes volt, elmondtam a tapasztalataimat.
2019. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Nem volt még fájdalmas szakításom, csak szakításom,és szerencsésként általában az én kezemben volt a döntés joga.

DE:nekem mindig jót tesz ha több időt fordítok magamra és csináltatok egy frizurát, egy új körmöt,elmegyek a kozmetikushoz, vásárolok pár új ruhát. Ezt persze egyébként is megtehetem/megteszem,de akkor így, kerekbe az egészet, együtt.

Az,hogy elégedett vagyok a külsőmmel már növeli az önbizalmam.

A másik...Keresem a barátok társaságát.Egyébként is több időm van beszélgetni, beülni valahová, sétálni, programot csinálni.Igy kizökkenek a letargiából, terelődik a figyelmem,és nem magamba roskadva ülök otthon és agyalok a miérten.

2019. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

"csináltatok egy frizurát, egy új körmöt,elmegyek a kozmetikushoz, vásárolok pár új ruhát"


ezek a felszíni önátverős figyelemelterelések...

2019. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Nekem egy fájdalmas szakításom volt, mindketten beláttuk így lesz a legjobb mert nem bírtuk tovább a távkapcsolatot. Az önbizalmam visszanyerésében sokat segítettek a barátok, a zene az éneklés, a programok, a jazz fellépések, új emberekkel való ismerkedés. Minden egyes héten volt egy olyan nap hogy "én nap". Egy kicsi forró habfürdő napvégén, relax zene a háttérben gyertyákkal stb kimondott pihenésre mentem rá. Arcmaszk, bőrradír. Csak magammal foglalkoztam. Később pár hónap múlva csináltattam egy kicsi hangjegy tetkót a csuklómra (pár centi) mivel énekesként nekem nagyon sokat segített a zene hogy túljussak a nehéz időszakokon. Főleg szakítás után mert utána 2 héttel kapott agyvérzést a nagymamám és akkor nagyon mélyponton voltam, szerencsére azóta már ő is felépülőben van. Ez az én véleményem. Nekem ez volt az egyedüli fájdalmas szakításom amin míg túltettem magam fél év telt el.


21/l

2019. szept. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
#5 vagyok, de ténylegesen csak az idő fog segíteni, a többi csak megkönnyíti
2019. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

3-as vagyok, a 4-es válaszolónak szánom.

"ezek a felszíni önátverős figyelemelterelések..."

gondolom Te pasi vagy. Nőként hidd el,hogy bármennyire felszínes, működik. Ha a tükörbe nézek - ezt muszáj-, és egy hullasápadt, lenőtt hajú nőt látok nem hiszem,hogy van nő akire nem negatívan hatna a saját látványa. Ami egyértelműen mégjobban aláássa az önbizalmam.

2019. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Sehogy. Azóta randizni sem merek nagyon. Viszont vettem egy szuper kocsit, járom a világot, sportolok... A párkapcsolaton túl is van élet.
2019. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%

Mivel csak idő segít, igyekeztem lefoglalni magam, hogy minél gyorsabban elteljen.

Az önbizalmam úgy állt vissza, hogy felmentem társkeresőre, és sokat randiztam, az exemnél jobb pasikkal. ;)

2019. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

> Nőként hidd el,hogy bármennyire felszínes, működik.

Mivel a nők többsége rendkívül felszínes, el is hiszem.

2019. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!