Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzek újra önbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek újra önbizalmat szakítás után? Mit tegyek, hogy ne érezzem ennyire magányosnak magam?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk a barátommal és teljesen össze vagyok törve. :/ Úgy érzem, hogy már soha senki nem fog tudni szeretni (pedig tudom, hogy ez nincs így, de nehéz), stb.

Ráadásul főleg amiatt szakítottunk, mert ő elhanyagolt eléggé és én emiatt nem érzem magam szerethetőnek most, nem tudom hogy fogok így új kapcsolatba kezdeni majd. :/ Barátaim sincsenek nagyon, nem tudom mit tegyek. :/ Adjatok valami tanácsot. :/ 22/L



2015. máj. 20. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

ez egy teljesen normális dolog :)

nyugodj meg, ez teljesen el fog múlni. Amm... beszélgess neten emberekkel, járj el közösségbe, és ez meg fog szűnni. Keresd a hozzád hasonlót, és nemsokára meg is fogod találni a párod! merthogy... mindenkinek van. :) utána olyan önbizalmad lesz, hogy egy hegy mellette eltörpül ^^

2015. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Én lány vagyok, de Veled egykorú és ha a közelben laksz, szívesen beszélgetek Veled, akár élőben is. Adok egy kis pozitív energiát! ;)
2015. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Budapesten, az jó lenne :/
2015. máj. 20. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj privit! Az én történetem rosszabb ennél úgy ezerszer.
2015. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Érdekes, mert hasonló cipőben járunk. Én is pontosan ugyanezt érzem. Bár én fiú vagyok de hasonló helyzetben vagyok mint te. Én mondjuk mindent megtettem a lányért, akit szerettem és úgy éreztem hogy vele fogom leélni az életem, de ő egyszer csak azt mondta hogy takarodjak el az életéből. Soha nem csaltam meg, mindig hűséges voltam hozzá, mindent megtettem érte. Egyszerűen csak megunt, ennyi az egész. Barátaim nekem sem nagyon voltak (legfeljebb csak haver vagy ismerős), és nekem is egyedül kellett szembenézzek ezzel. Egy idő után túl fogod tenni magadat rajta. Lényeg az, hogy ne magadat hibáztasd. Ha te is mindent megtettél és nem voltál hűtlen, akkor nem te vagy a hibás. Gondolj arra, hogy te jobbra vagy méltatott. Te jobb ember vagy attól, akit szerettél. Mindig ez lebegjen a szemed előtt. Biztosra veszem hogy egyszer megtalálod azt, aki majd valóban szeretni fog.
2015. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!