Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj lehet velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj lehet velem?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok (Lány), eléggé zárkózott és introvertált. Nagyon szeretem az állatokat és a gyerekeket.

Nem járok bulizni, de nem ülök egész nap otthon ügye gyakorlatra járok és így kevés időm van(na meg nem is szeretek bulizni), ha pedig otthon vagyok akkor takarítok, mosok, főzők, sütök, és tanulok. Ha valamiben nem értek egyet akkor az nem is fog változni.

Külsőleg:

Egy kicsit duci vagyok, de formásnak mondanám magam.

Nincs nagy mellem de úgy gondolom egy kapcsolatban nem ez a mérvadó.

Nem szeretek sminkelni, és nem is szoktam, bár pattanásos vagyok az alapozót próbálom kerülni.

Mindenkivel szívesen beszélek, próbálok segíteni, mindenkiben csak a jót látom, de még sincs senkim se a családomon kívül.


2019. szept. 30. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj. Nagyon szeretsz segíteni másoknak és ezt kihasználják, én is ilyen vagyok és ezt tapasztalom. De ez ne szegje kedved. Csak próbálj meg kedves maradni és vedd észre azokat akik csak rosszat akarnak neked. Sajnos többen vannak, de pont ezért lesz nagy kincs, ha találsz egy igazi barátot. Ezekkel a tulajdonságokkal nem lesz nehéz.
2019. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát figyelj a kinézeted ahogy leírtad az én ideálom. Úgy hogy szerintem nincs veled baj. Járj nyitott szemmel, mert lehet hogy a te környezetedben is van olyan akinek ez az ideálja. Ha tetszik egy pasi akkor adj neki jeleket és ha te is tetszel neki hidd el viszonozi fogja és oda fog menni hozzád (ha csak nem félénk, de akkor meg jobb is hogy nem megy oda hozzád). A lényeg hogy minden lány szép csak van akinek más az ideálja.


18/F

2019. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy pont abban a korban vagy amikor nagyon sokan próbálnak minél jobb képet festeni magukról külsőleg, belsőleg is de te a leírásod alapjánnem teszel semmit azért hogy esélyt adj az ismerkedésre. Egy picit duci vagy de nem ez a lényeg, egy picit pattanásos, de az sem számít annyira, nem jársz el csak gyakorlatra, de az is valami..stb..stb.. nekem ezek alapján te tök jól elfogadod a helyzeted anélkül hogy picit is változtatnál hátha majd a szádbarepül a sült galamb.
2019. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te egy tök normális, őszinte, jó szívű, kicsit naiv lány vagy ebben a felszínes világban. Nem veled van a baj! Maradj is ilyen!
2019. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!