Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetem rá a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fagyi78 kérdése:

Hogyan vehetem rá a barátnőm a perverzióimra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 éve együtt vagyok a barátnőmmel,és már réges rég megtörtént a dologo kettőnk között. Semmi bajom nincs a szexel,de kicsit kezd unalmas lenni. Próbálgattunk pózokat,de nekem lenne több perverzióm is. Eddig csak céloztam rá,és azt szűrtem le,hogy ő nem szeretné ezt csinálni. Sztetek,ha megkérném/megkérdezném,akkor nagyon haragudna rám?

Itt gondolok az anális szexre,szájba élvezésre,és néha néha szex társas játékok...



2019. okt. 1. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Ezek a te perverzioid, nem az ove.

Szval sehogy.

2019. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Sztetek,ha megkérném/megkérdezném,akkor nagyon haragudna rám?"


Mi ezt honnan a fészkes fenéből tudjuk???

Nem lenne egyszerűbb a csajoddal leülni, és beszélni?

2019. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Ő nem akarja ezt. Nem élvezné.

Te ezek után miért erőlteted? A 78 az IQ-d?

2019. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Először is ezek nem olyan durva dolgok ami miatt kiakadna szerintem.

Az viszont fura hogy mar szexeltek de ilyen alapvető kérdéseket nem tudtok megbeszélni. Egy kapcsolat alapja az őszinteség es a kommunikáció. Ne tőlünk kérdezd meg hogy ő megharagudna e mert nem ismerjük.

2019. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mérhetetlenül egyszerű.

Egyszer este, amikor otthon ültök, így szólsz: “kedvesem, szeretném kipróbálni az anális szexet, mit szólsz?”

Ha azt mondja hogy benne van, akkor meg van oldva.

Ha azt mondja hogy biztos hogy nem, őt ez taszítja, akkor ne próbáld meg rávenni, tartsd tiszteletben hogy neki ez nem pálya.

A folyamat tetszés szerint ismételhető további szexuális tevékenységekkel.

2019. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Minden a tálaláson múlik. Dobd fel a tálalást azzal,hogy belevonsz egy másik férfit. Pl.szeretnéd ha te análisan,miközben egy másik férfi vaginálisan hatolna be. Szeretnéd megnézni ahogy egy másik férfi a szájàba élvez. Rögtön jobban fog tetszeni neki.
2019. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az anális szexet azon próbálnám ki, aki kitalálja.
2019. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 1 év után unod... Azt hittem, 10 :D
2019. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Airesx ***** válasza:
6 os, minek kellene belevonni még 1 férfit? Ezt a hülyeséget.. Szervezzen mindjárt gangbanget egy szájba élvezésért, nem? 😅 Apropó, nekem kivétel nélkül engedték a barátnőim, hogy szájba legyen a finish pedig volt 1 pár, ez általános, az anált viszont sosem kérdeztem, nem is próbáltam.
2019. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Üljetek le egy kis piával oldódva és beszélgessetek róla!Lehet,hogy az ő vágyai közt meg olyanok is vannak,hogy te fogsz meglepődni. Jártam már így párszor,megérte.
2019. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!