Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem rég olvastam itt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég olvastam itt egy hozzaszolasban, amit egy 30-as férfi írt, hogy a férfiak nem nagyon szeretnének 30-as nőtől első gyereket: ez igaz?

Figyelt kérdés
Azóta nem hagy nyugodni ez a gondolat, hogy 30 felett a férfiak lejárt szavatosságúnak tartják a 30-as nőket? Tényleg csak a huszonévesek "versenykepesek"?
2019. okt. 2. 23:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
A statisztikák alapján a nők az első gyerekuket 29 éves koruk utan szülik átlagban. Nyilván maguktól termekenyulnek meg.
2019. okt. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Áhááá :) Mégiscsak te írtad ki a másikat is, amiben nőnek adtad ki magad, kamuboy :D
2019. okt. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, de mindegy...


Milyen masikat írtam ki?

2019. okt. 3. 00:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Van itt néhány fazon, aki folyamatosan ezt nyomatja. Ha nem te voltál, akkor valószínű őket olvashattad. Grafikonokat is szoktak megosztani. Azért lehet őket folyamatosan olvasni itt, mert nagyon aktívak, és nem azért mert sokan lennének és a nagy átlag gondolkodását képviselnék.
2019. okt. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ohh😮 Micsoda kulisszatitkok...
2019. okt. 3. 00:37
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, harminc után is lehet gyereket vállalni gond nélkül. De ott azért már el kell dönteni mit szeretnél.
2019. okt. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Milyen hülye gondolatmenet ez? 30 körül a legideálisabb. Akkor már kiélte magát egy nő, felelőségteljesebb és stabilabb a háttere, nem bulikába veri el a pénzét.
2019. okt. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Semmi gond egy 30 körüli lánnyal.

35 felett mar elgondolkoznék, mivel több gyereket is szeretnék.

2019. okt. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%

Semmi gondom egy 30-35 éves nővel.


Amikor én magam már 40 körül leszek.


A szüleim közt is nyolc év korkülönbség van apa javára és köszönik szépen, jól megvannak lassan harminc éve.

2019. okt. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Én 43 éves férfi vagyok, és szeretnék még gyermeket.

Nem a kor a lényeg, hanem azt, hogy megtaláljam azt aki szeretne és illik hozzám.

2019. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!