Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem rég olvastam itt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég olvastam itt egy hozzaszolasban, amit egy 30-as férfi írt, hogy a férfiak nem nagyon szeretnének 30-as nőtől első gyereket: ez igaz?

Figyelt kérdés
Azóta nem hagy nyugodni ez a gondolat, hogy 30 felett a férfiak lejárt szavatosságúnak tartják a 30-as nőket? Tényleg csak a huszonévesek "versenykepesek"?
2019. okt. 2. 23:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

Mennyivel jobb egy 20 éves csitrivel gyereket vállalni? Munkaviszonya semmi, nem kap gyed-et, csak a gyes-t, félretett pénze semmi, élettapasztalata nincs, nyilván nem is egy több éves, kipróbált házasságba szül, és kisgyerekkel kereshet majd első munkahelyet.

Aztán ráébred anyaként, hogy még élni akar, és elkezd bulizni, mint a barátnői, vagy felrúgja a családot az első izgalmas rosszfiúért.

Írom ezt úgy, hogy én is 22 évesen szültem az elsőt, és lassan 18 éve vagyunk házasok, de azt látom, hogy mi vagyunk a kivétel. Rádásul 20 éve teljesen más világ volt.

2019. okt. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem 20 évessel, de mondjuk kb 25-28 évessel.
2019. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy a többség cafolta ezt az allitast, de a húszas nő nem 20-21 évest jelent kizarolag, hanem ugyanúgy benne van a 25-28, amit a 12-es is írt. Ennek alapján akkor ez a hajó nekem eluszott. Nem baj, legalább feleslegesen nem turaztatom magamat.
2019. okt. 3. 10:18
 14/17 anonim ***** válasza:
Dehogy úszott el... akkor úszik el ha te magad engeded elúszni. Tessék keresni valakit, akinek ugyanez a célja az életben.
2019. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

EGy nőnek erősen csökken az értéke 30 felett. Nem ez a polkorrekt vélemény, de ez biológiai tény. 30 felett a test sok tekintetben nem alkalmas már arra, hogy egészséges gyereket hozzon a világra, és itt nem arra gondolok, hogy ennek látható jelei lesznek. Szellemileg is lehet lassabb, szociálisan gyengébb képességű, vagy akár autista is a gyerek. A férfiak spermája 35 felett kezd romlani.


Én személy szerint csak azért nem szeretnék 30 felettitől gyereket, mert ilyenkor már csak a salak marad, azok a nők, akin mindenki végigment és most kapnak észbe, hogy kéne a rendes, szerető család is. Csakhogy nincs olyan, hogy a kecske és a káposzta is megmarad. 32/F

2019. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"a nők, akin mindenki végigment és most kapnak észbe, hogy kéne a rendes, szerető család is."

Akkor most döntsd el okostojás, hogy szeinted a nők mindenkit úgyis megcsalnak, házasságban is folyamatosan félredgnak, megbízhatatlanok, és csak a házadra hajtanak, vagy a tinik úgyis folyamatosan ribiskednek, vagy pedig a későn érőkkel van problémád, akik később óhajtanak családot alapítani mert még nem tartottak ott korábban, pl anyagi családi egészségi tanulmányi ezisztenciális és lelki gondok miatt vagy más gondok miatt. Mivel mindhárom esettel problémád van, ezért sajnos már nem tudjuk mit csináljunk, taníts mester! Házasodjunk korán vagy ne? Úgyis megcsalunk mindenkit. De, mivel már tinikorunkban mindenki végigment rajtunk, mindegy is nem?

2019. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyénként még egy aprócska tény elkerülte a figyelmedet, gyerek általában szexből származik. Ha valaki sokat szexel, nagy eséllyel becsúszik valami. Úgyhogy tényleg ne legyél már ennyire látványosan ostoba. Gondolom te az a típusú ember vagy, aki wc-re is kocsival jár, kiugrik a kocsiból beugrik lekezel ezzel azzal a haverral, pletykál és fintorog, osztja az észt mindenhol, de fogalma sincs a körülötte élő emberekről.
2019. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!