Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromtól megkérdeztem játszott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromtól megkérdeztem játszottál velem? Erre Ő nem Ő, én játszottam saját magammal. :- (

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogyan lehet mindezt kibírni? Pár napja alig alszok, alig eszek. :-(

Édesanyám kiderült júniusban, hogy rákos. Műtötték is, de nem akar helyre jönni. Sokat szenved, mert a kemót nem fogadja el a szervezete. :-(

Párom 1 hete elhagyott, hogy Neki nem kötelessége szenvedni. Ez egy 4 éves együttélés volt. 2 éve jegyeztük el egymást. Jártunk baba mama programra is. Azt augusztusban hagytuk abba, mert nem tudta, hogy akarja e.

Most meg azt mondja, hogy Ő nem akart semmit, mert félt mindentől. Az esküvőtől és a babától is. :-( Megkérdeztem játszottál velem? Erre Ő nem Ő, én játszottam saját magammal. :-(



2019. okt. 6. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyél erős. Az ilyen dolgoktól lesz még több erőd. Lesz majd egy felnőtt ember is, aki melléd szegődik és erősíteni fog, nem gyengíteni. Ennyit nyerhetsz ebből az ügyből.
2019. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen nárcisz duma, hogy te játszottál magaddal.

Van neki más.


A sok rosszban, örülj annak az egynek, hogy elment. A párod.


Nem érdemel meg téged, és te magadank tedd meg azt a szívességet, hogy emiatt nem orlod magad.


Foglalkozz magaddal elsősorban és anyuddal.

Jobbulást mindkettotoknek.

2019. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Legalább még házasság és gyerek előtt derült ki, hogy olyan emberrel voltál, akire nem lehet a nehéz időkben számítani, támaszkodni rá. Sok nő (és férfi) akkor döbben rá, kivel kötötte össze az életét, amikor sokkal fájdalmasabb a kiszállás.
2019. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De miért pont akkor, amikor a legjobban kellett volna rá számítanom?

Nincs neki más, ez tuti!!! Tudom...

2019. okt. 6. 14:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert gyenge. De ez nem is az ő feladata, hanem a tied.
2019. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Meg mertem volna esküdni rà, hogy nincs neki senki màs. Sajnos volt. Gyàszold meg ezt a fèrfinek nem nevezhető emberi lènyt ès foglalkozz anyukàddal. Hidd el minden pillanat amit most vele tölthetsz, egy ajàndèk.
2019. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jobb is ha elment az ilyen még esküvő és gyerekvállalás előtt.

Most törődjél anyukáddal,majd csak rendbe jönnek a dolgok.Kitartást!

2019. okt. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én 34, Ő 37 éves.
2019. okt. 6. 16:34
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon nagy lecke, de legalább megtanulod, hogy egy valakire számits ebben az életben.

Csakis saját magadra.


Csúnya árat fizetsz,de ha túl vagy a nehezen ,majd megkoszonod még.

2019. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!