Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromtól megkérdeztem játszott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromtól megkérdeztem játszottál velem? Erre Ő nem Ő, én játszottam saját magammal. :- (

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogyan lehet mindezt kibírni? Pár napja alig alszok, alig eszek. :-(

Édesanyám kiderült júniusban, hogy rákos. Műtötték is, de nem akar helyre jönni. Sokat szenved, mert a kemót nem fogadja el a szervezete. :-(

Párom 1 hete elhagyott, hogy Neki nem kötelessége szenvedni. Ez egy 4 éves együttélés volt. 2 éve jegyeztük el egymást. Jártunk baba mama programra is. Azt augusztusban hagytuk abba, mert nem tudta, hogy akarja e.

Most meg azt mondja, hogy Ő nem akart semmit, mert félt mindentől. Az esküvőtől és a babától is. :-( Megkérdeztem játszottál velem? Erre Ő nem Ő, én játszottam saját magammal. :-(



2019. okt. 6. 13:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Most anyukád betegségét vegyük ki a helyzetből. Szóval te gyereket és házasságot akartál, ő a te unszolásodra belement volna, de menet közben rájött, hogy ő ezt nagyon nem akarja. Korrekt módon nem hitegetett tovább, hanem bevallotta neked. És szakított, mert nincs közös jövőtök, hiszen mást akartok.


De szerinted ez a forgatókönyv jobb lett volna: az anyukád betegsége miatt szánalomból veled marad, belemegy a házasságba, gyerekvállalásba, majd 2-3 év múlva rájön, hogy gyűlöli az egészet, és te ottmaradsz a gyerekkel egyedül. Azt, hogy te játszottál magaddal, valószínűleg úgy értette, hogy ő már korábban jeleket adott, hogy nem akarja az egész családosdit, de te ezt nem akartad elfogadni, és hitegetted magadat. Most is azt tartanád helyesnek, hogy veled maradjon, miközben te gyereket akarsz, ő meg nem. Miért? Ez nem önmagad becsapása?

2019. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sajnos az utolsónak igaza lehet. :-(

Köszönöm :-)

2019. okt. 19. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!