Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Összejönnétek olyan lánnyal, akiről kiderül,hogy 2 évig szexkapcsolatban állt egy nála 22 évvel idősebb férfival?

Már abbahagytám pár hete és közeledünk egymához...de nem tudom...ez olyan durva :/

A lány 21 éves különben.


2019. okt. 6. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Ha szerinted durva akkor nem passzol hozzád ez a lány. Jobb ha kihagyod, minthogy majd szenvedj miatta.

Nekem is felejtős lenne ilyen nő.

2019. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Az attól függ, hogy a vénember eltartotta-e.


Ha igen, akkor bottal se piszkálnám.

2019. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem tartotta el,ezt bizotsra rudom.

Most hogy vége a szexkapcsolatnak,most is barátok maradtak és mondta hkgy ha össze is jövünk,lesz hogy elmegy vele beülni beszélgetni és h fogsdjam el mert hogy magyon jó barát és szoros baráti lelki kötelék alakult ki vagy mi.

Tudni kell hogy elhagyta a lányt az apja kisiskolás korában. Talán emiatt van ez?

2019. okt. 6. 21:24
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

" ha össze is jövünk,lesz hogy elmegy vele beülni beszélgetni és h fogsdjam el mert hogy magyon jó barát és szoros baráti lelki kötelék alakult ki vagy mi."


Nem hiszem. Sajnos szerintem ennek előbb utóbb az lesz a vége, hogy megcsal vele.

2019. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Az utolsónak teljesen igaza van. Ez így sajnos skip.


F/24

2019. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Persze,ilyet keresek szexkapcsolatra.42F
2019. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Rockarc ***** válasza:
100%

Ha nem tudnek rola, akkor is valahol kibukna elobb utobb, hogy valami baja van. Ilyet az ember nem csinal ok nelkul, a mentalis problemak kezeletlenul meg tobb teruleten is elo fognak jonni. Ez a problema, nem az, hogy kivel es hanyszor, az csak tunet.


43F

2019. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Fogalmam sincs kivel szexelt eddig a párom, de rohadtul nem is érdekel.

Ha 43 éves palival kafatyolt, abban semmi extra nincs. 60 felett megértettem volna, de így szerintem nem para

2019. okt. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy a #7-es is leírta, ha mentális problémái vannak, akkor ne te akard megoldani őket, mert nem fogod tudni, rá fogsz faragni. Nem az számít, hogy kivel csinálta, hanem az hogy MIÉRT. S az is, hogy miért zárták le a szexualitás részét a kapcsolatnak. Az hogy találkozgatni akar vele azt is jelezheti, hogy érzelmileg még kötődik hozzá, szeretnél másodhegedűs lenni?
2019. okt. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Zsoltmester ***** válasza:
52%
Biztis,hogy nem jönnék össze vele. Ennél enyhébb eseteket nehezen dolgozok fel.
2019. okt. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!