Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A külföldi nőkkel jobban el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külföldi nőkkel jobban el tudok képzelni egy házastársi kapcsolatot mint egy magyar nővel. De ez miért baj?

Figyelt kérdés

A magyar nők az esek többségében alapból elég durvák, általában csak azokkal a férfiakkal kedvesek, akiktől akarnak valamit. Sajnos ezt ők maguk sem látják, és még a legrosszindulatúbb, legbosszúállóbb lány is hajlamos úgy nyilatkozni, hogy ő alapból mindenkivel kedves. Ráadásul többségük eléggé pénzéhes is. Ez abból is látszik, hogy amelyikük jól néz ki, az igyekszik mindig egy jómódúbb pasit kifogni, illetve a szexiparbaj megszámlálhatatlanul sok magyar nő van jelen.


Ezek más, külföldi nőkre - többségében - nem jellemzők. Pár év múlva szívesen megnősülnék majd, de magyar nőt nem igazán akarnék feleségemnek.


Sokan ezt sérelmezik. Miért?


2019. okt. 8. 14:54
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, vegyél magadnak egy nőt Afrikában vagy Délkelet-Ázsiában!
2019. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
88%
Senki nem kedves alapból mindenkivel, hacsak nem az a munkája. :-)
2019. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Tehát szórakozgatsz a nőkkel, közben lenézed őket, amit persze titkokat, mert akkor nem lenne randi, aztán még ők a k.vak :D
2019. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
*titkolsz
2019. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Kibújt a szög a zsákból. Arra használod őket, ráadásul le is kurv.ázod

Nem kicsit vagy álszent. Fogadom senki normális lánya nem akar veled össze jönni, a te saját hibádból. Külföldön láttál egy aranyos csapat csajt egy tóparton üldögélni és rájöttél ők mennyivel rendesebbek. Hat fa.sza egy gyerek vagy 😂😊😊

2019. okt. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Na én pont miattad nem akarok magyar pasit. Hazudik, nőgyűlölő, de dugni minden retkeset.
2019. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Figyelj vannak normális magyar nők is de ha tényleg veled van a baj akkor ez külföldivel sem lesz másképp!!! Ohh és nem azért mondtam ezt hogy most le ugrássalak hogy hogy mersz a magyar nőkről ilyent mondani Mert én is külföldit akarok! Nem azért mert nem sikerül magyart összehoznom hanem mert nagyon kívánom a kelet ázsiai lányokat...! 😅🧐😆

Az viszont igaz hogy sok külföldinek mas a természete de ez nem csak a nőkre igaz az a baj hogy Magyarországon az emberek elég negatívak!

Szülők meg rokonok aztán tényleg nagyon sok országban voltak (francia, spanyol, anglia, nemet, horvátországban mind éltek) oh és most 2 unokatesom a családjával is pont Svájcban élnek! És mindegyikük azt mondta teljesen mások ott az emberek meg ha már Svájc ott is ugyan ugy meg kell dolgot is a pénzért de nem ugy van hogy ha elromlik a hűtőt akkor kell ra spórolni hogy tudjak venni egy újat hanem be mész azt egybol meg veszed a legjobbat amiből az adónak egy részét vissza is kapod!!!


És annyi hogy azert vannak mindenhol olyan lányok akik tényleg a pénzes sikeres emberekre mennek ugy gondolom ezzel nincs semmi baj amig ők is pénzesek és sikeresek! De amig nem tudnak a saját pénzünkből (ami nem prostitúcióval szereztek) megélni az nos tényleg undoritó...!


De jo lenne ha egy kort is írnál!

2019. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magyar nőkkel van baj, hanem veled.
2019. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Amilyen a mosdó, olyan a törölköző. Ez van, lányok. Függetlenül az én viselkedésemtől, amit írtam a magyar nőkről, az igaz.


Ebben a rovatban számtalan kritika szokta érni a nőket, és ez egyáltalán nem véletlen. Én is nagyon jól tudom, hogy amikor a magyar nők keresnek engem, akkor valami érdek fűződik hozzá. Csak úgy simán nem akarna velem találkozni egyik sem.

2019. okt. 8. 18:49
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem független a viselkedésedtől.
2019. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!