Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmennétek a kollégátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a kollégátok búcsúbulijára ha aznap lenne a 7. évfordulótok a párotokkal?

Figyelt kérdés
A kolléga 4 évig volt a cégnél, jóban voltatok, de esélyes hogy többet nem fogtok direktben találkozni. Vagy inkább a párotokkal ünnepelnétek a 7. évfordulót?
2017. okt. 24. 15:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Előtte elköszönnék tőle személyesen, kettesben. És a párommal tölteném az évfordulót. Hidd el, bajod lehet abból ha nem a párodat választod.
2017. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Igen, a párod " hanyagolása" a rosszabb választás...de beszéljétek meg, az is egy lehetőség.
2017. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Én más napra tenném az évforduló megünneplését, de én nem tartom annyira fontosnak az ilyen dátumokat - attól függ, nektek mennyire számít.
2017. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Heart of Darkness ***** válasza:
84%
Ugyanúgy cselekednék, mint az első válaszoló. Bár talán ez függ attól, hogy mikor lenne a buli, ha délután akkor lehet benéznék 1 órára, hogy elköszönjek tőle ott, és utána a nap többi részét a párommal ünnepelném. De, ha ez a lehetőség nem áll fent, akkor mindenképpen a párommal lennék.
2017. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
10%
Hét év gombócból is sok...
2017. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
47%

Elköszönnék a kollegától napközben, délután, aztán mennék haza a páromhoz. Eszem ágában se lenne egész este random munkatársakat bámulni a párom helyett, azt meg fel se tudom fogni, mi a túrónak kell bulit rendezni 4 év munka miatt.

(Még szerencse, hogy a mi évfordulónk ünnepnapra esik, senki nem kavar bele :D )

2017. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

Szvsz ha annyira jóban voltunk, akkor nem fog megszakadni a kapcsolat akkor sem, ha elmegy az illető, nekem is van a baráti körömben két volt kolléga.

Nálunk mondjuk pont nem lenne dilemma, mert szerencsére nem ünnepeljük ezeket a dátumos szarságokat.

2017. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%
Ha "csak úgy" nem fogtok találkozni, akkor miért lenne olyan fontos, h ott légy-e a "búcsú buliján". Ő a jövőben sz.rni fog rád, míg a párod valószínűleg melletted lesz.
2017. okt. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%
Ha valóban jóban lennétek, akkor tudnátok bármikor találkozni. Én a párommal lennék, valahogy nekem az évforduló (meg más is ami vele kapcsolatos) fontosabb mint idegenekkel iszogatni.
2017. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%
Csak akkor mennek bucsubulira, ha tenyleg nagyon joban voltunk, egyeb esetben akkor se mennek el, ha semmi egyeb dolgom nincs aznap. De ha a jovoben nem fogunk talalkozni, akkor nyilvan nem voltunk annyira joban, az, hogy nem utaltuk egymast munka kozben, az kb semmi. Igy nyilvan inkabb a parommal toltenem az idot.
2017. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!