Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keres, ha tudja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres, ha tudja, hogy csak egy éjszaka volt, és párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés

A nyáron megismertem egy nőt, aki párkapcsolatban él. Elég jól elvoltunk, végül lefeküdtünk. Ő közölte, hogy neki ez csak egy kaland volt, és nem hagyná el a párját. Én ennek örültem, és mondtam is neki, hogy ez kölcsönös. Nekem ugyanis most a pénzügyeim és a tudományos fokozatom megszerzése mindennél fontosabb. Szabadidőmben meg utazgatok a világban, ahol laza kapcsolatokba bonyolódom.


Tehát már rég el is felejtettem ezt a nőt, amikor nemrég felkeresett... Nem nagyon reagáltam, de utána megint keresett. Végül belementem, hogy találkozzunk és együtt evédelek vele.


De nem értem, miért csinálja ezt, amikor én abszolút nem veszem komolyan. Meg ott a pasija is. De végülis van egy kis időm.


2019. okt. 9. 11:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Azért jöttem ide, hogy megtudjam, mi járhat egy nő fejében, aki így gondolkodik.


Lehet az lesz a jó tipp, hogy vigasztalódni akar.

2019. okt. 9. 14:37
 12/13 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Lehet az két éjszaka is
2019. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Gondolom jó volt a szex és meg szeretné ismételni.Majd ha találkoztok megtudod.
2019. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!