Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan no aki világ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan no aki világ életében 2-3 gyermeket szeretett volna, de a párja, akivel megallapodna vagy megállapodott, csak egyet vagy egyet sem szeretne?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak az embereknek, akiknek ilyen konkrét "világ életükben" elképzeléseik vannak, azoknak össze sem kell házasodniuk, mert semmi keresnivalójuk egymás mellett.

Nem egyszerűbb olyat keresni, akivel passzolnak egymáshoz, mint senyvedni a másik mellet?!

2019. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erről a megállapodás előtt kell beszélni,hogy melyik mit akar.

Akik nincsenek egy hullámhosszon ebben a kérdésben,azok jobb ha össze se bótoroznak.

2019. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*bútoroznak,bocsi.
2019. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van ez. Én vagyok a nő és max 1 gyereket szeretnék. A párom viszont 2-3-at. Igazából még bőven odébb van a gyerek téma mert fiatalok vagyunk. Sőt én sokszor meg is mondtam, hogy nem szeretem a gyerekeket, szóval az se 100% hogy egyáltalán akarok szülni később. Mi úgy vagyunk vele, hogy szeretjük egymást, kitartunk egymás mellett és bőven vannak olyan céljaink amit gyerek előtt szeretnénk. Aztán majd ha oda jutunk akkor foglalkozunk ezzel a témával.
2019. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!