Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tarthat egy ilyen jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tarthat egy ilyen jó világ? Ti azt mondanátok amit hallani akar?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó ismerősömnek lett egy kapcsolata nem régen, 3 4 hónapja körülbelül. Hihetetlen jó világa van mellette, dolgozni nem kell, mindig viszi valahová, vesz neki mindent, tehát amennyire lehet elvan tartva szerintem.


Úgy gondolom mivel a srác nem valami jóképű, hogy megnyerő volt a jómód is neki, sokat számított hogy jó világa lesz.


Én úgy gondolom ha a srác talál szebbet, csinosabbat akkor úgyis más nőt fog eltartani és kényeztetni.


Sokszor mondja ez az ismerős, hogy most megtalálta az igazit, nagyon boldog, szerinte évekig együtt lesznek, meg hogy végre valakinek igazán fontos.


Mindig támogatom és mondom neki, hogy szerintem is aranyosak, és remélem megtalálta az igazit, de mégis arra gondolok hogy az olyan kapcsolatok amiket anyagilag csak a férfi tart fent kezdetektől kezdve általában hamar tönkre mennek


Mit gondoltok? Mi a vélemény a helyzetről?


2019. aug. 25. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Azt gondolom, hogy magánügy ès ebből az egèszből, amit leírták süt az irigysèg ès a rosszindulat.
2019. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Az én véleményem az, hogy ez az ő dolguk, te pedig foglalkozz a saját dolgaiddal.
2019. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Semmit nem tudsz a kapcsolatukról, miért hiszed azt, hogy az anyagiak a fő szempontok?
2019. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nincs mire irigynek lennem, hisz nekem is van párkapcsolatom, és mi máshogy oldjuk meg, de mi is boldogok vagyunk, és szerintem köztünk is jól működik.


De ebből ítélve azt gondolom jobb ha nem mondom meg neki őszintén az aggályaim, hanem egyszerűen úgy ahogy eddig támogatom benne hogy jól választott

2019. aug. 25. 09:48
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

"amiket anyagilag csak a férfi tart fent kezdetektől kezdve általában hamar tönkre mennek"


Ez így nem igaz, viszont nem tudom hogy élhet valaki úgy, hogy semmi Értelmeset nem csinál. Gondolom, nincs túl magas végzettsége.

2019. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Neked nem kell mondanod semmit. Miért érzed azt,hogy bármit is mondanod kell nekik/róluk? A vélemény tudod jól, hogy milyen... tartsd meg magadnak.
2019. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Abból gondolom az anyagi helyzetet, hogy ő elmondása szerint nem kell neki dolgoznia, mert a férfi megtudja azt keresni ami kell nekik.
2019. aug. 25. 09:52
 8/17 A kérdező kommentje:
Félreérted, nem véleményt akarok mondani, vagy jól beszólni, sőt én támogatom is a döntését, de van hogyha atjön hozzám ez a téma, ő mondja, és róla beszél, ilyenkor beszélgetünk én is válaszolok rá, általában ezt hogy aranyosak, örülök hogy jól megvannak.
2019. aug. 25. 09:55
 9/17 A kérdező kommentje:
Mindig van valami program, nem dolgozik de leköti magát, eddig míg jó idők voltak mindig nyaralás, wellness ilyesmi, nem unatkozik, mi is együtt tudunk így lenni, több ideje van, mert a férfi előtt sokat dolgozott.
2019. aug. 25. 09:58
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Magánügy. Ne irigykedj!
2019. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!