Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet normalisan vegleg lezarni egy szeretoi viszonyt?

Figyelt kérdés

en vagyok a no, de en mar nem akarom folytatni..tul fajdalmas nekem.

mar tobbszor szakitottam vele, de mindig visszakonyorgi magat es mivel nagyon szeretem mindig visszafogadom.

Valakinek valami hasznos tanacsa?


2019. okt. 17. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy valóban eldöntöd, hogy véget akarsz vetni neki.


Ha te majd valóban nem akarod, ő hiába tesz bármit.

2019. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
lol. mondjuk nem csinalsz shegget a szadbol es letiltod, torlod mindenhonnan, ha kell szamot valtasz stb. ha nagyon nyomul megmondani hogy kitalalsz ha nem kopik le. egybol beken fog hagyni a gerinctelen ferge:)) de te martir vagy, akkor szenvedj, magadnak csinalod a cirkusztm
2019. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2es valaszolo en erre nem lennek kepes..

hogy megfenyegessem. En is hibas vagyok.

Barmilyen kapcsolathoz ket ember kell.

Ezert is irtam, hogy normalisan lezarni, fenyegetes, veszekedes nelkul..

2019. okt. 17. 09:23
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

hat bakker akkor szenvedj tovabb. ha nem erti meg h neked ez rossz, kihasznalja az erzeseidet akkor vajon mennyire tart tiszteletben? legalabb ennyi gerince lenne, de nem.... olyan vagy mint a kover nok, akik jaj ugy szeretnenek lefogyni, de hogy lemondjon a sutikerol es csokirol? jaj ezt ne kerjem. 😅😅

most mit mondjunk? akkor ignorald. kesz. ennyi. ha meg akarattalan bab vagy akkor hagyd hogy ellopjon meg eveket az eletedbol, nem az en bajom.

2019. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tudod lezárni, mert nem akarod.


Ha akarnád, már elköszöntetek volna egymástól.

2019. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te nem igazán akarod ezt lezárni és ezért nem sikerült mindezidáig. Rendben bűntudatod van.. de ettől függetlenül akarod ezt az egészet, vágysz rá. Felesleges küzdeni szerintem. Ráadásul a szeretőd a markában tart.. bármikor felnyomhat párodnál.
2019. okt. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kérdésedből az látszik, hogy még nem vagy képes a lezárásra, hiába tudod, hogy ez lenne a jó lépés. Muszáj erősnek lenned, és magaddal törődnöd, acélozd meg magad, zárd le, tiltsd le, engedd el ha tényleg ezt szeretnéd. Máshogy nem megy sajnos.
2019. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el, mit akarsz. Norámlis lezárást, vagy biztos lezárást, bármi áron?

Ha ő nem akarja, te pedig akaratgyenge vagy, hogy kitarts a döntésed mellett, akkor majd megun, és lezárja ő. Így szép lezárás lesz, csak ügyelj rá, hogy biztosan megunjon.

Ellenben ha van némi méltóságod, akkor kitartasz a döntésed mellett, ignorálod, tiltod, ahogy korábban is javasolták, nagyon helyesen.

2019. okt. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy játszma köztetek, te eljátszod, hogy ez neked nem jó, fájdalmas, de NEM LÉPSZ KI, ürügyet keresel, hogy maradhass: "de mindig visszakonyorgi magat es mivel nagyon szeretem mindig visszafogadom".


Ez baromság úgy ahogy van, minden kapcsolatból ki lehet lépni csak akarni kell, de szerintem te reménykedsz, hogy téged választ és elszalasztod "életed nagy lehetőségét". Neki ez így nagyon megfelel, addig játsza az Így szeretlek-úgy szeretlek, kérlek ne hagyj el című színdarabot, amíg te HAGYOD.

Ő nem szeret téged, csak saját magát szereti KÉNYEZTETNI, te pedig bedőlsz a szavainak, pedig nem kellene, mert akár éveid mehetnek erre a játszmára.

Több storyt is hallottam, hogy a szerető egyedül maradt öreg korára, mert a pasi évekig használta, de nem ő lett mégsem a befutó.

Ha belegondolsz csak egy használati tárgy vagy, megadsz neki mindent, mert "szereted", de ő megad neked mindent? Nem, ő a családjának ad meg mindent, téged fel sem vállal, és ha meg is ad dolgokat neked, az akkor sem ugyanolyan értékkel bír, mint a felvállalt családja. Titkos percek, órák, de ezek is hamisak, mert ha igaziak lennének, akkor nem csalná meg veled a feleségét, hanem veled lenne.

Nem ő életed nagy szerelme, mert egy ilyen ember aki csal, hazudik, az nem egy egyenes ember. Mindig így fogja megoldani a problémáit, suttyomban, gerinctelenül. Nemcsak veled ilyen, hanem a feleségével, a családjával és valószínüleg másokkal is ilyen. De, ha te ilyen ember után sírsz akkor valami nagyon nem lehet rendben veled és az önbecsüléseddel.

2019. okt. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Most azt gondoltad h bárki is lezárja helyetted itt? Nagyon egyszerű, nem kell többet vele találkozni se beszélni és akkor le van zárva, nem? Vagy te mire gondolsz hogyan zajlik egy szakítás? Milyen misztikumot, baj italt keresel? Akaraterő, na ez kellene neked!
2019. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!