Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire adják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire adják vissza a párkapcsolat minőségét a facebook fotók?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy sok pár tesz ki egymással közös fotót. Van, aki szinte naponta posztol rengeteg fotót magáról és a párjáról meg a közös programjaikról, merre jártak, mit csináltak, mit ettek stb.


Mit gondoltok, úgy átlagban ezek a párok valóban ilyen boldogok vagy csak a külvilág felé próbálják ezt bizonygatni?



2019. okt. 19. 08:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
A külvilág felé próbálják, általába az ilyen fotók pont a gondokat jelzik.
2019. okt. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, nem foglalkozok ilyenekkel, de szerintem ez teljesen eltérő lehet a pároknál. Vagy boldogok, vagy nem.
2019. okt. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Van, aki igen, van, aki nem.

Nyilván azt szeretnéd hallani, hogy nem, mert nincs senkid és irigy vagy.

2019. okt. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Valaki attól boldog, hogy reklámozza magukat, valakinél meg alapból szar. Kit érdekel? Foglalkozz a saját dolgoddal. Azért pakol ki mindenki mindent, mert lesitek.
2019. okt. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg van olyan ember, akit érdekel, hogy Józsi és Joli mit evett reggelire? És ráadásul a fércbókon nézegeti?
2019. okt. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 10 év alatt 5 képünk került ki és biztos vagyok benne, hogy különleges kapcsolatunk van, keveseknek adatik ez meg, amit mi létrehoztunk.


A barátaink a mi ellentéteink, tényleg a tegnapi vacsiról is van kint kép, 9 éve vannak együtt. A képeken és a valóságban is csodálatos páros, szuperül összeillenek és végtelenül szeretik egymást, jó rájuk nézni.


Az, hogy ki-hogyan használja a közösségi médiát semmit sem mondd el arról, hogy milyenek a kapcsolatai a valóságban. Tévesen azt hiszik az emberek, hogy azért, mert több fényképet látnak jobban is ismerik általa a másik ember életét. Nem. Semmivel sem tudunk többet, mint régen, ez csak optikai csalódás.


Ha tudni akarod, hogy vannak mások, oda kell menni hozzájuk és beszélgetni kell velük. Sokat.

2019. okt. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Nekem sose volt szimpatikus ez a fajta viselkedés.. Én inkább a párommal lennék, ha már vele vagyok, mintsem mutogassam a világnak, hogy vele vagyok.


Ha lenne párom nem érdekelne a világ, de mondjuk így sem nagyon érdekel.

2019. okt. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak a legszukebb barati korom eletebe latok bele, a nagy tobbseg nem posztol, hanem a valo vilagban el, eszik, kirandul, stb.

Egy par van, akik gyakran mutogatjak a gyereket es van sok boldog kozos foto is, a srac alapbol posztolgatos, a csaj meg otthon uncsizik a gyerekkel, igy adott h feltoltoget.

Egy hazaspar van, akiknek az elete viszont full kirakat, evi 4 hivatalos fotozas, uj kepek nyaralasrol, anyuka kockas hasarol v uj melleirol, szex nincs, apuka megis lajkolgatja ezeket a fotokat szivecskekkel.

En nemreg ferjhez mentem, 5ev boldog kapcsolat utan, sok idot toltunk egyutt es a gyerekekkel, kommunikalunk bohockodunk es nem vagyunk fb ismerosok, plane nincsenek kozos kepek, sot semmilyen kepek. Itthon a falon van rengeteg. Nem kifele elunk.

2019. okt. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Semennyire.
2019. okt. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A párom nincs fenn a facén. Ami közös képünk van úgy került fel,hogy valaki más feltette, vagy esetleg én, egy jelentősebb családi esemény kapcsán.

A kapcsolati státuszomhoz ki van írva,hogy kapcsolatban állok, akik ismernek tudják ki a párom, a külvilág felé meg nincs jelentősége.


De a kérdésedre válaszolva: kevés kapcsolat az ami hitelesen jön le a face fotókból.

2019. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!