Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy buszmegállóban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buszmegállóban mennyire lehet lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sokszor gondoltam már rajta hogy oda kéne menni egy lányhoz csak nem tudom hogy erre általában mennyire nyitottak.

2019. okt. 19. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Valaki vevő rá, valaki nem. Nem lehet erre mit mondani. Meg kell próbálni.
2019. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Ha jól nézel ki, akkor lehet. Ha nem, akkor nem. Ez mondjuk bármilyen helyszínre igaz.
2019. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor általában olvasni szoktam, szóval nem is díjaznám, ha megzavarnának.


Nem tartom jónak ezt a megközelítést, hiszen semmit nem tudsz a lányról. Oké, mondjuk szépnek találod. Ez önmagában édeskevés.


Esetleg, ha van valami plusz, ami megfog benne (a kedvenc együttesed pólóját viseli, hallottad, hogy egy olyan eseményre foglal időpontot, ami téged is érdekel, stb)

2019. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha ápolt a külsőd, kedves a modorod és nem az az elkeseredett, szeretethiányos, nyálcsorgató, "még a legyet is röptében" kisugárzás árad belőled, akkor egy könnyed beszélgetésre én vevő lennék. Ha megvan a kölcsönös szimpátia, a közös értékrend és érdeklődési kör, akkor később lehetne belőle akár több is.

Viszont a túlságosan tolakodó, gátlástalanul flörtölni próbáló és önmagukat Casanovának képzelő férfiak helyszíntől és külsőtől függetlenül taszítanak.

2019. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!