Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny? Mégis miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny? Mégis miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Röviden annyi a helyzet,hogy van egy férfi aki távol él a családjától. Mi együtt dolgozunk és kb 1honapja egyik este túl sokat ittunk és lefekudtunk. Azóta megtörtént többször is. Nagyon vonzó ferfi.

De egy valamit nem értek. Féltékeny. Mindig hív ha van egy kis ideje és érdeklődik. Ami meglep mivel azt hittem csak szex van köztünk. Viszont mostmár teljesen össze zavarodtam. Nemtudom mi lehet a szándéka.

Szerintetek? Érezhet többet azért féltékeny?

Olyan kommentekre nem vagyok kíváncsi hogy a családja otthon várja közbe ő jól elvan stb stb.. mindenkinek a maga döntése sztem.. köszi a normális valaszokat.


2019. okt. 19. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szex utáni féltékenykedésnek legtöbbször a birtoklásvágy az oka.
2019. okt. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, maximálisan birtoklásvágy.
2019. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem akkor ne gondoljak bele többet mint ami?

Egyébként köszi a gyors válaszokat :)

2019. okt. 19. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Ribi vagy.
2019. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ő most nagy hódítónak tartja magát, és úgy érzi, te már az ő hatalmába tartozol.

Gondolom az asszonyára is féltékeny.

Ne gondolj bele többet, és ne is adj neki semmit a szexen kívül. Nem tartozol hozzá, se neki.

2019. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Azért, mert egoista majom.

Amúgy azt fogod enni, amit főztél, csak jelzem.

2019. okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert nem akar osztozni rajtad máson.Csak magának akar.
2019. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!