Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebbek! Hány évesen költözt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebbek! Hány évesen költöztetek össze a párotokkal közös lakásba/mikor "repültetek ki a családi fészekből"?

Figyelt kérdés

Kort/nemet is légyszi.

Már megvan a "jövőképem", bár még csak 17 éves vagyok(pár héten belül 18).

Namost ahhoz, hogy abban a beosztásban tudjak dolgozni, amiben szeretnék kb 7 évet kéne várnom:S:SAzért, mert szerintem az a hivatás városban a legjobb, és ott érdemes vele foglalkozni. Namost van egy kis gond.: egy lakás kb 6-7 Millió ft. Az a gáz, hogy szinte semmi pénzem/örökségem/stb... nincs. Sajnos szüleim sem gazdagog, szinte egyik hónapról a másikra élnek.Tehát náluk kellene laknom kb 28 éves koromig, hogy összegyűljön a pénz a lakásra, de ha ez megvan, és bejönnek a további számításaim is , akkor már "tehetős" embernek mondhatnám magam(anyagi téren), nem is gazdagnak, de nem is szegénynek.Namost az lenne a kérdésem, hogy nemtúl sok ez a 7-8 év??:S:S:S.. Elvégre ilyenkor a legtöbb embernek már gyereke van, házas, stb...:S (kb 28 évesen)Mit gondoltok erről?(jelenleg nincs barátnőm)


kort/nemet is légyszi ha lehet. Köszi.


2010. júl. 16. 19:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
és minek mindjart összeköltözni??
2010. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
ja, és még annyit tennék hozzá, h ezzel nem kell ugy sietni.. basszus, még csak 17 vagy, előtted az élet, ne ezeken gondolkodj!! van, aki 17 évesen már anya, és?? mi van akkor? elb.szta az életét.. neked is ez kell? 28 évesen pedig nem vagy lekésve semmiről se. :))
2010. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igaz, amit a cigányokról írtál, + magyarokról, szerintme is "lehúznak" minket, Magyarokat, de ez nem ide tartozik. Kérem ne politizáljunk. köszönöm!:)


Utolsó: Nem szeretem ezt a mondatot, és társait:"ráérsz te még ezzel foglalkozni"Jubb tudni, hogy mivel áll szembe az ember.Igen, előttem áll még az életm de szerintme jobb tisztában lenni ezekkel a dolgokkal is:)

2010. júl. 16. 21:49
 24/25 A kérdező kommentje:

Amúgy néha szinte túlreagálom ezt az egészet...néha alig tudok elaludni, mert az jár a fejembe, hogy hogy tudok majd megélni....<<Na, ez viszont tényleg korai még kicsit! Néha már ilyen "gazdagodj meg" témájú könyveket szoktam olvasni(Gazdag papa, szegény papa, és társai).

Ismerőseim nem is tudnám, hogy mit szólnának hozzá, hogy én ilyeneken rágódom...szerintem megijednének, vagy valami őrültnek tartanának.

2010. júl. 16. 21:55
 25/25 A kérdező kommentje:
Na, jól eltértünk a szerelem/szex témakörtől!XD
2010. júl. 16. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!