Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebbek! Hány évesen költözt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebbek! Hány évesen költöztetek össze a párotokkal közös lakásba/mikor "repültetek ki a családi fészekből"?

Figyelt kérdés

Kort/nemet is légyszi.

Már megvan a "jövőképem", bár még csak 17 éves vagyok(pár héten belül 18).

Namost ahhoz, hogy abban a beosztásban tudjak dolgozni, amiben szeretnék kb 7 évet kéne várnom:S:SAzért, mert szerintem az a hivatás városban a legjobb, és ott érdemes vele foglalkozni. Namost van egy kis gond.: egy lakás kb 6-7 Millió ft. Az a gáz, hogy szinte semmi pénzem/örökségem/stb... nincs. Sajnos szüleim sem gazdagog, szinte egyik hónapról a másikra élnek.Tehát náluk kellene laknom kb 28 éves koromig, hogy összegyűljön a pénz a lakásra, de ha ez megvan, és bejönnek a további számításaim is , akkor már "tehetős" embernek mondhatnám magam(anyagi téren), nem is gazdagnak, de nem is szegénynek.Namost az lenne a kérdésem, hogy nemtúl sok ez a 7-8 év??:S:S:S.. Elvégre ilyenkor a legtöbb embernek már gyereke van, házas, stb...:S (kb 28 évesen)Mit gondoltok erről?(jelenleg nincs barátnőm)


kort/nemet is légyszi ha lehet. Köszi.


2010. júl. 16. 19:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Dicséretes, hogy vannak céljaid. Én még felvételi jelentkezésnél sem tudtam eldönteni, hogy mivel szeretnék foglalkozni. Végül úgy döntöttem, hogy dédnagyapám és nagyapám munkáját folytatom és gépészmérnöknek megyek. Sima gimnáziumba jártam, így nulláról indultam, de mint kiderült, a véremben van a mechanika, így csemege az egyetem. Most albérletben lakok, egy csoporttársammal, van barátnőm, de még nem tervezzük az összeköltözést. A lakást szüleimmel fele-fele arányban fizetjük, próbálok a saját lábamon állni.

Remélem sikerül amit elterveztél.


20/F

2010. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Köszi! Az jó, ha gépészmérnök leszel:).. Jól keresnek elvileg:DAz meg négjobb, ha acsaládodban is van hozzáértő személy, legalább majd tudsz kitől segítséget kérni.

Amúgy a szomszédom is gépészmérnöknek tanul, és szerintem ő is 20 éves. Nem te vagy az?XD

Hajdú-Bihar megyei vagy?

2010. júl. 16. 20:27
 13/25 anonim ***** válasza:
megnyugtatlak kicsilány..átlag magyar embernek 30 éves kora előtt szinte semmi esélye saját házra,lakásra.....
2010. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Nem lány vagyok! -.-"

Már miért ne lenne?!

2010. júl. 16. 20:31
 15/25 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 18/F. Én is mérnöknek készülök, szóval még kb. 6 év iskola és emellett nem is lehet jelentős pénzt keresni, mert csak kisebb munkákat lehet mellette vállalni.


Mivel pesti vagyok és majdnem a szomszédban van az egyetem a szüleimnél élek még. Csak akkor gondolkoznék összeköltözésen, ha már nagyon komoly barátnőm van akivel minimum 8-10 hónapja együtt vagyunk.


Albérletet semmiképp sem szeretnék, mert akkor már inkább hitelből törlesztem a saját lakásomat. Úgyhogy már 14 éves korom óta spórolok.


Úgy gondolom kb. az egyetem után fél évet dolgozom, lesz egy stabil munkahelyem, akkor lehet gondolkodni egy saját lakáson amit a leendő párommal megvehetek. Itt Pesten nagyon drágák a lakások, úgyhogy jelentős hitelre is lehet majd számítani. :/ Ketten csak kibírjuk majd valahogy.

2010. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én 18 költöztem el otthonról érettségi után, aztán meló, meló mellett egyetem !

Albérletbe laktam eleinte, aztán hitelt vettem fel, felvettem albérlőket az egyetemről, így könnyebb volt sokkal !

Aztán egyetem után sikerült egy jó meló hely és tulajdonképpen már majdnem 25 házat sikerült vennem !

Én a mostani fejemmel nem maradnék Magyarországon az tuti !

2010. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szóval 24-25 évesnél előbb én se megyek szerintem.
2010. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem bihari vagyok, de Debrecenben tanulok :)

20:18-as voltam.

2010. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

jó,fiú,bocsi..

akkor elmondom...

A mai anyagi helyzetünket(értem itt az ember és az állam alatt egyaránt) nem nevezném valami fényesnek..aki nem örököl,akinek nincs anyuci-apuci,aki nem nyer a lottón,akinek nincs min.250 ezres fizuja,az örül ha lyuk van a popsiján...

mesélnék egy sztorit:van egy fiatal magyar srác és egy lány akik egymásba szeretnek..albérletbe mennek lakni, mert csak így tudnak igazodni egymáshoz,sulihoz,munkához...bár a szülők kicsivel tudnak nekik segiteni,nem érnek vele olyan sokat...szeretnének gyereket,családot,házat..építeni vagy venni készen...mit tehetnek?megvárják még mindketten dolgoznak,évekig spórolnak hogy legyen önerő egy hitel felvételéhez,amit aztán 40 évig nyöghetnek.Keményen dolgoznak,nem kérnek segélyt az államtól. Az állam nem segíti őket,sem a hozzájuk hasonlóan dolgozni akaró embereket,pedig jobb llenne szerintem mert családot kell alapitaniuk,de nuku lóvé..és nincs család...családok nélkül márpedig nincs állam..szal..igen.. tehát ez a fiatal pár gürizik,látástól vakulásig hoy emglegyen az a k***a önerő,hogy elkezdhesse az életét saját házában..nem kér segélyt..erre mit lát?Ő nem kap semmit azért,mert adózik rendesen,mert dolgozik rendesen,mert nem áll sorba segélyért...ERRE FEL az állambácsi nyomja segélyekkel a c*gányokat.C*ányokat,akik bmwben meg mercikben ülnek,aranyokkal a nyakukban,karddal fenyegetőző c*gányokat,akik lopnak, akik megerőszakolják a nőket,gyerekeket,akik megölik a tsztességes családapákat(lásd:Olaszliszka) a segélyt pedig elverik játékgépre,cigire,piára,egyebekre...ezernyi kép van fent neten,amint a c*gány elött ott van sorban a sok húszezres..te meg fiam,gürizzél hogy meg tudj élni valahogy jövő fizudig...a c*igány kiszedi az unokatestvérének a kölykét az árvaházbol,mert ezért sok pénzt kap..megcsinálja a sok gyereket a családi potlékért...csakhogy családit sem kap örökké a gyerek,ezért elmegy segélyt kuncsorogni hogy nem tud megélni..szegény c*gány..sajnálom...

terhesen ütögeti a hasát kalapáccsal hogy fogyatékos legyen a gyerek...a kisbabát elássa a földbe hogy beteg legyen...beteg fogyatékos gyerekre megintcsak plusz pénzjár...látod?átlátod? segélyeket kapnak,közbe meg betörnek sok helyre,lopnak őlnek a r**adékok..DE A MAGYAR EMBER GYEREKE EGY KI******t HÁZAT NEM TUD HITEL NÉLKÜL ÖSSZEHOZNI....ez..siralmas...

pesten felszálok a villamosra,nem merek körbenézni mikor c*gányok utaznak rajta...inkább összehuzom magam...

sírhatnékom van...üvölthetnékem van..borzalmas helyzet...

egyik költőnk szavait idézem: Nagyon fáj!

szó szerint..meghasad a szivem mikor ebbe belegondolok..ez vár rám..40 év hiteltörlesztés..

borzasztó világot élünk..

2010. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
ja,hozzátesem:ismerek olyan embert,családot,aki,akik énheznek...2010.magyarország
2010. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!