Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam a tudomására a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam a tudomására a szeretőm férjének hogy a felesége megcsalja velem és engem szeret? A kiegészitő leirásom is olvasd el mielőtt válaszolsz mert nagyon komplikált az eset

Figyelt kérdés
Az un. barátnőmmel, aki még férjnél van imádjuk egymást. Én nős voltam ,de már elválltam miatta. ugyanis lebuktunk.(én szántszándékkal ugy intéztem) a Barátnőm is lebukott de a férj megbocsájtott és igy együtt maradtak. itt vége is lett . 1 napra. de rájött hogy mégsem birja nélkülem és újból együüt vagyunk, hazudva, ugyanis annyira sajnálja a férjet (mert örökké sir) hogy nincs szive otthagyni. azt mondja ezzel a tudattal nem tudna boldogan élni, mert lelkiismeret furdalása lenne. Viszont ha ujból lebuknánk és akkor már biztos kidobná a férj, megoldodnának a dolgok. A baj az hogy szinte semmi esély újból lebuknunk. Valami nagyon rafinált okos ötleteket várnék okos emberektől. telefon facebook kizárva .
2019. okt. 19. 19:20
1 2 3
 1/25 Noren1989 ***** válasza:
74%

Vegyétek be harmadiknak, alázd le a lehengerlő önbizalmaddal és hagyd, hogy öngyi legyen a hapi.

Minden örökség száll az un. barátnődre, meg rád.


Deal?

2019. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Pedig az exem szeretője nekem Facebookon irogatott és küldött képeket, és bejött neki, mert kivágtam, mint macskát szarni. De ha a csajod nem akar válni, és úgy tűnik nem akar, akkor kár erőlködnöd.
2019. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
kettes . elválik ha lebukunk , irtam
2019. okt. 19. 19:27
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Küldj neki egy ismeretlen számról smst h mikor hol találkoztok a nővel.. Tuti elmegy megnezi és akkor le is buktok
2019. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Szánt szándékkal úgy intézted, hogy lebukjál, mi? Ja, ezt még elhiszem de többet már ne hazudj. Azért váltál el, mert kidobtak. Ha szándékosan akarnál elválni akkor nem kebuktatod magad hanem odaállsz az asszony elé és elmondod.

Mivel most egyedül maradtál el akarod cseszni az ő kapcsolatukat is bár már elcseszett de lehet megoldják. Ha nem úgyis nálad köt ki a nő.

Úgy, hogy nincs frappánsabb ötletem mint, hogy hagyd őket békén amíg eldöntik mit akarnak..

2019. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
négyes ! egy melohelyen dolgozunk ott találkozunk . oda hogy jöjjön? ráadásul tudja a nyámnyila hogy együtt dolgozunk... amúgy nem lenne rossz otlet.
2019. okt. 19. 19:32
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Ha annyira imadna akkor nem valószínű, hogy a férjével maradna sajnalatbol, hacsak nincs valamennyi gyerek+adósságokat meg egyebek.Egy biztos,ha valaki manipulációval éri el amit akar az soha se lesz boldog az így megszerzett emberrel.
2019. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
Dögöljön a szomszéd tehene is! Ugye?
2019. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
6 os ! miért hazudnék neked?
2019. okt. 19. 19:35
 10/25 A kérdező kommentje:
9 es igen van adosság meg gyerek 10 éves , nem olyan egyszerű,
2019. okt. 19. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!