Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig leírja nekem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig leírja nekem, ha kanos. Akarhat tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Egy volt osztálytársammal beszélgetek néha. Semmi extra igazából, bár nekem nagyon tetszik :D és kb minden este, vagy ha úgy van máskor is leírja nekem, hogy huu de kanos vagyok. Az elején csak kiröhögtem, hogy ez bolond....

De utána átgondoltam, hogy lehet szexuálisan vonzódhat hozzám, ha ezt leírja? Néha összefutunk boltban, buszon, itt-ott, teljesen barátilag beszélgetünk akkor. De írásban teljesen más. Konkrétan nem ír semmi személyeset, de mindig megosztja velem hogy ő mennyire szenved.

Azt várja hogy én írjak valami olyat? :D vagy mit akarhat?


19/L


2019. okt. 21. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, várja a csipkelődős viszonzást. (Majd szexet)
2019. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Ne pazarold az idődet ilyen lúzerekre én például simán megvennélek kilóra.
2019. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon mit akarhat? Ne legyél már ennyire naiv, csak meg akar fektetni
2019. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tehát akkor egy pasi a haverjának ilyet nem is mondhat?

(Ha csak haverként néz rám)

2019. okt. 21. 14:56
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Bunkó, tahó. Ez magánügy.

Tipikus lúzer,aki udvarolni nem tud, nem tudja mit írjon egy nőnek, nem tud hódítani. Azt várja, hogy ő leírja, hogy kanos, te meg ennek hatására szaladsz és beleülsz az ölébe, hogy neki még megizzadni se kelljen... Ne szórakozz ilyenekkel,keress normális férfit.

2019. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd figyelmen kívül. S kerüld a figurát

.

2019. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Max megdugni, de valszeg még azt se. Gratulálok ha egy ilyen ember megüti nálad a lécet.
2019. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg akar d.gni


Bar nem ertem hogy van gusztusod egy ilyen tahohoz

2019. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg van -e barátnője :)
2019. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudod mit jelent ez? Hogy lószart se jelentesz neki emberileg, szarik rád magasról, de ha nagyon nyomulsz akkor talán hajlandó lesz megdugni.
2019. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!