Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves fiú vagyok, és senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves fiú vagyok, és senkinek nem kellek. Hihetek az itteni előrejelzéseknek?

Figyelt kérdés
Többször olvastam,hogy ha megöregszem,minimum 35 éves leszek,akkor sorban fognak állni nálam a milfek,de a fiatal,szép lányok is.Igaz lehet ez?

2019. okt. 23. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces
2019. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem vicc,kb minden második kérdésnél ezt írják...
2019. okt. 23. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem álltak sorban soha. 39 évesen lett először barátnőm. 2 hónapig tartott a kapcsolatunk. 40F
2019. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Ha addigra lesz stabil egzisztenciád, jól keresel, világot látott, tájékozott leszel, tudsz bánni az emberekkel és alkatilag is rendben vagy, akkor igen.

Különben csak öregszel.

2019. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem pénzzel akarok nőt szerezni,engem szeressenek/kívánjanak,ne az egszisztenciámat.Most sem vagyok csóró,csak csúnya:(
2019. okt. 23. 17:28
 6/7 Hamvas rétihéja ***** válasza:
0%
Pedig a pénz az fontos. Csak szeretetből és kedvességből nem lehet megélni.
2019. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Emberként szeressék, ne a pénzéért. Ezzel egyet is értek, úgyhogy b.asszátok meg.

Legyél igényes, ápolt, fejleszd a kommunikációdat, de a legfontosabb, hogy járj emberek közé. Nálam utolsó a baj, nincs társaságom, hiába volt már 3 barátnőm, nagyon mákkal jöttek össze. Szóval szerezz társaságot.

2019. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!