Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy én egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy én egy férfinak se kellek igazán? Mire fel legyen önbizalmam ha senkinek se kellek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, nem vagyok kövér, rövidebb ideig jártam csak férfiakkal. 27 vagyok, de hiába vágyok férjre, gyerekre, nekem ez sose fog megadatni. Más nőket a férfiak a tenyerükön hordoznak, elviszik nyaralni stb., míg engem csak kihasználnak.
2019. aug. 16. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Milyen a természeted? Vagy lehet hogy unalmas vagy. Hozza tudsz szólni témákhoz? Ki kell beloled húzni minden szot? Érted a viccet? Vagy savanyú vagy? Ezében gondolkodj.
2019. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*ezeken
2019. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem bármilyen nő hamarabb kell egy férfinak, mint mondjuk egy nem annyira helyes pasi a nőnek.

Ugyan így vagyok, csak a másik oldalról, 31/f.

De én már beletörődtem. Agglegény leszek életem végéig.

2019. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Amúgy sok mindenhez hozzá tudok szólni, sok dolog érdekel, nem hinném hogy én lennék a világ legunalmasabb embere.
2019. aug. 16. 12:59
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Pedig vmi miatt eltaszítod őket. Nem bántásképp írom.
2019. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne görcsölj rá a témára, Cicus! Csak haladj szépen fokozatosan előre. Én például szívesen megismerkednék már végre egy normális lánnyal, akit a tenyeremen hordozhatok, aki osztozna velem örömben, boldogságban, aki apró örömöcskékben is tud velem osztozni, mint például, hogy kisegér formájú felhő van fenn az égen, vagy milyen szép ahogy a nyári naplementében elnyúlnak a szalmabálák árnyékai .... lehet pont Te lennél az! Jó, nem kell azt hinni, hogy én ez a csöpögős díszb*zi vagyok, de néha meglátom a szépet más dologban is, amiben más nem. Fotósnak kellett volna mennem.
2019. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Ha tényleg minden kapcsolatodban kihasználnak és soha egyik pasid se hordozott a tenyerén akkor valószínűleg rosszul választasz.Belőlem is csináltak hülyét már, de nem minden kapcsolat volt ilyen és tanultam abból mikor madárnak néztek.Te már kapásból ki kellene tudd szűrni ha valaki át akar vágni.
2019. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

Ennyi alapján honnan tudnánk mi a baj veled?

Azért van egy tippem, ez alapján: "Más nőket a férfiak a tenyerükön hordoznak". Az a baj, hogy erre vágysz. Kiszolgáljanak, te legyél a királynő. Nagyon szépnek kell lenned ahhoz, hogy ezt megkapd.

Keress valakit, aki egyenrangúként kezel és után megkapod a házasságot, gyereket, stb.

2019. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Miért lett lepontozna a 6# es 8# ? 1# vagyok.
2019. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Viccen kívül, nem lehet, hogy testszagod van? Remélem nem.

Nagyon rosszul valasztasz párt. Olyant keress, aki komoyl kapcsolatot keres, meg aki szerelemből jön össze veled. Es te is cska szerelemből kezdj vele kapcsolatba.

Amúgy keresd meg, mire föl legyen önbizalmad. Gondolj az erőssegeidre!

2019. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!