Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálnak egyes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak egyes férfiak minden feministát?

Figyelt kérdés
Elhiszem, hogy a nagy metoo nyavalygás és a feminácik sokaknak az agyára mennek... De miért kell habzó nyállal köpködni arra, aki nőként csak egyenrangú akar lenni egy férfivel és olyan szellemiségben élni, ahol nem külön állatfaj a két nem, hanem ugyanolyan értékes emberek, társadalmilag azonos szerepkörrel. Miért zavar valakit, ha a párja vagy nő ismerőse amellett áll ki, hogy ne kelljen elviselnie neméből adódó negatív hatásokat, ha egyszer az ő életére ez nincs hatással? Például hogy ugyanannyit keressen egy nő, ne legyenek a szakmák férfiasnak vagy nőiesnek megbélyegezve, ne cüccögjenek vagy füttyögjenek egy nő után az utcán primitív módon, ha egy férfivel sem teszik, a férfi is legyen jelen apaként a gyereke életében és társai... Ezek miért annyira botrányos, szélsőséges elképzelések, amik miatt néha még az én torkomnak is nekiesnek férfiak? Én csak jót akarok, nem elnyomni őket!
2019. okt. 23. 19:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

A feministákat szerintem nem utálják, mármint azokat, akik az általad leírt értelemben feministák. Azonban sok "feminista" nem a nők egynelőségét, hanem felsőbbrendűségét hirdeti, és ettől mennek egyes férfiak a falnak.

Szvsz szerencsés volna a "feminista" helyett egy másik kifejezést választani, mert ez valóban a nőket állítja a középpontba és nem a két nem közötti egyenlőséget fejezi ki.

2019. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
Én amióta élek a férfi egyenlőségért harcolok.26f
2019. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Férfi női bocsi lemaradt
2019. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Savlekotő ***** válasza:
42%
Magyarországon a feminista az jelenti h nem megy le kutyába nem lesz cseléd lábtörlő szexjátékszer,bokszolózsák dolgozik önálló,ez az otthoni pasasokat idegesíti,mert ők az előzőekre vágynak. Nem ok nélkül van h egyre több magyar nő nem akar tartósat csak szexet ,v egyből külföldit választ aki tiszteli is. Ritka a normális férfi már. Kiment a divatból,ma a sérült bnko a divat odahaza.
2019. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%

Hát azok hülyék akik mindet utálják.


Csak bizonyos al-ágakkal van probléma. De őket általában a sima feministák is csak vadhajtásként kezelnek és ezen al-ágak komoly problémát okoznak a normális részeknek. Ilyen pl. a Femen-banda félmezetlenül ugrabugráló hadicsapata vagy azok akik olyasmik miatt háborognak, hogy "túl férfias" a jelzőlámpán az emberke. Mert ugye az a legfontosabb dolog. Illetve van egy szűkebb réteg akik natúr férfigyűlöletből lépnek be, ők azok akik lejáratják az egész mozgalmat, kicsit olyanok, mint egy jobboldali párt esetén a hőbörgő nácik akik miatt a többiek szívnak és akiket csak a gyűlölet hajt.


De az egyenlőség teljesen rendben van, támogatandó, bár jó lenne ha a politika - különösen a Magyarországon "baloldalnak" nevezett része - nem akarna ebből saját hasznot harácsolni.

2019. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
Mert elcseszték az új Star Warst és a Ferminátor 6-ot.
2019. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%
Ebben az országban csak az a nő van elnyomva, aki hagyja magát.
2019. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
21%
Én nem szeretném ha beleavatkoznánk a természet rendjébe. Ettől függetlenül egyenlőek tartom a nőket, nagyon felnezek bizonyos személyekre és ez arányosan áll a női miviltukban egyébként, de igenis van különbség nő és férfi közt ezt ne tagadjuk le, a férfiaknak is kemény dolgoknak kell megfelelni társadalmi nyomásra, ne hogy azt hidd hogy a férfi szerep olyan könnyű. Nem könnyebb egyik nem sorsa sem. Ki van igazából lenezve, két réteg az erős nő és a gyenge férfi, de szerinted melyiknek lesz jobb sorsa? Egy gyenge férfi egész életében megalaznak léptem, nyomon, egy erős nőnek meg az a problémája Hogy nem engedik erősnek lenni, pedig szó sincs róla és mivel erős eleve nem fogja olyan hátrány érni mint egy gyenge férfit, még mielőtt jönnének a gyenge a nőkkel, őket felkarolják lépten nyomon és nem is akarnak ferfias szerepeket, élvezik a gyengéd női szerepet. Azt kéne megerteni, hogy a femininseg egy pozitív dolog, nem kell szégyellni, semmivel nem ér kevesebbet mint a masculinseg. A társadalom nem oszt nem szoroz, nő feminin, férfi masculin ennyi, pedig ez egy skálán mozog mindenkinél, na meg miben hogy. A feministák viszont sok esetben pont ezt a femininséget (most ez alatt ne a gyengeseget értsd, hanem női tulajdonságok át) tagadják meg, és elirigylik a ferfias szerepeket de miért? én nem értem. Egyenlőek vagyunk, de egy másvonalon. Lehetnek felőlem ferfias nők, de ne ok legyenek az etalon, a médiából is ez ömlik, szuperhősnők meg mit tudom én, miert kell a femininséget alábbvalonak tartani, főleg nők esetén, hogy lassan tényleg a kis aranyos csajoknak van megfelelési kényszere Hogy ő is menő, macsó csaj legyen...
2019. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
Egyetértek a 7-es hozzászólóval. Ja és ha a szakmák egyenlőségét szeretnéd, az abban merülne ki, hogy ugyanannyi kéményseprő, kőműves segédmunkás nő lenne? Mert az valóban egyenlő lenne, de talán mégis vannak munkák, amik férfiasak. Érdekes, hogy a feministák többnyire nem ezzel, hanem a vezető pozíciókkal kampányolnak. Aki nem olyan sötét, hogy ezeket átlátja, azzal a ,,valódi,, feministával nincs semmi bajom, sőt! Viszont érdemes belegondolni, hogy a nők vajon mért röhögnek ,,feminista,, társaikon.
2019. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%
Mert nem akarnak bányában dolgozni.Ott már nem sipákolnak,az egyenlőség nevében.
2019. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!