Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálnak egyes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak egyes férfiak minden feministát?

Figyelt kérdés
Elhiszem, hogy a nagy metoo nyavalygás és a feminácik sokaknak az agyára mennek... De miért kell habzó nyállal köpködni arra, aki nőként csak egyenrangú akar lenni egy férfivel és olyan szellemiségben élni, ahol nem külön állatfaj a két nem, hanem ugyanolyan értékes emberek, társadalmilag azonos szerepkörrel. Miért zavar valakit, ha a párja vagy nő ismerőse amellett áll ki, hogy ne kelljen elviselnie neméből adódó negatív hatásokat, ha egyszer az ő életére ez nincs hatással? Például hogy ugyanannyit keressen egy nő, ne legyenek a szakmák férfiasnak vagy nőiesnek megbélyegezve, ne cüccögjenek vagy füttyögjenek egy nő után az utcán primitív módon, ha egy férfivel sem teszik, a férfi is legyen jelen apaként a gyereke életében és társai... Ezek miért annyira botrányos, szélsőséges elképzelések, amik miatt néha még az én torkomnak is nekiesnek férfiak? Én csak jót akarok, nem elnyomni őket!
2019. okt. 23. 19:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Én nem a biológiai különbségekről beszélek. Valóban, az izomtömeg és a hormonok másak, fizikai munkát végeztetni egy nővel kicsit olyan, mint gyereket születni egy férfivel... Igazából a kemény fizikai munkát mindenki számára méltatlannak tartom, de mindegy.


Például ha a műszaki és IT szektort nézem, ott elég markánsak a különbségek. Nagyon bele lett beszélve a nők fejébe, hogy ehhez nem értenek, mikor erre a területre kerültem, én is megkaptam ezt burkoltan. Mintha "disabled" lennék, nem tudnék számolni, nem lennék képes algoritmikus gondolkodásra. Pedig mind tudjuk, hogy biológiailag ebben nincsenek gátak... A másik, ami engem zavart, hogy amíg a velem együtt kezdő férfi kolléga jobban benne volt a csapat vérkeringésében és automatikusan terhelték vagy bíztak rá új projekteket, engem inkább pátyolgattak. Az igazságtalan bérezés alatt nem azt értem, hogy hurrdurr ugyanazért kevesebbet kapunk, hiszen ez nem teljesen van így. Egyszerűen csak ugyanabban a pozícióban a magasab bérhez szükséges, nehezebb feladatoktól jobban kímélnek, én vagyok az utolsó, akit keresnek valamivel és külön kérnem kellett feladatokat és extra terhelést. Persze kedves gesztus, hogy a hölgynek segítenek, a hölggyel előzékenyek, de sokszor ez ott üt vissza, hogy nyilván ha más végzi el helyettem a munkát és nem hisztizek azért, hogy azt márpedig én akarom, nem kell félteni, akkor nem lesz belőlem semmi. Mikor túlórázni kellett, a férfiakat bennfogták, engem haza akartak küldeni. Ezek kedves dolgok is lehetnek, de semmiképp sem fair dolgok.

2019. okt. 23. 21:00
 12/22 anonim ***** válasza:
18%
Én nőként utálom a feministákat. Mindenki maradjon a saját szerepénél. Egy nő igenis vigye a háztartást a férfi meg maradjon bent túlórázni, hogy több bevételük legyen.
2019. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Lazy Lover ***** válasza:
35%
Mert hülyesèg ahogy van egy nõ soha se lesz egyenlõ egy fèrfival meg èrdekes egy nõ se akar kõmûves lenni se hulla szàlítò...
2019. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
23%

Mivel alapjaiban az ember is egy emlős állat, rengeteg ösztön működik még, többek között az is, ami az állatvilágnak a köztudatban nem egy túl elterjedt megfigyelése.

Vagyis a párosodni nem akaró egyedeket a többiek erősen kiközösítik, sőt, fizikailag bántalmazzák, vagy felfalják.

Nálunk embereknél az ilyen szélsőséges ballib gondolkodású emberkék ezt tökéletesen kimerítik.

De amíg világ a világ, rá fognak csodálkozni arra, hogy 8 milliárd ember miért úgy él, és miért nem akar rószaszín bugyogóban férfi létére, nőként élni, habcsókot sütögetni, és gyereket pelenkázni.

A 21. századi ember egyik nagy hibája, hogy egy tollvonással akarja megszüntetni évezredeket hagyományait, szokásait, mert az már mind retro, meg ósdi, meg szar.

Sokszor bebizonyosodott, hogy óriásit tévednek a mai emberek.

2019. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
45%
Felhoztad az IT szektort, ahol a nőket diszkriminálják. Most nézz meg egy férfi fodrászt, az esetek 90%-ában melegnek gondolják őket. Egy férfi patikust meg csendes őrültnek. Viszont, ha az erotika irányába megyünk a nők bére magasabban szárnyal. Nem kell ebbe bele magyarázni semmit.
2019. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
15: azt sem gondolom, hogy ez rendben van így. Az viszont kifejezetten szánalmas, hogy valakit a neme miatt alábecsülnek.
2019. okt. 23. 21:49
 17/22 anonim ***** válasza:
82%

"Mert nem akarnak bányában dolgozni"


A férfiak 95%-a is alkalmatlan rá, nyugi.

2019. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%

"Mert hülyesèg ahogy van egy nõ soha se lesz egyenlõ egy fèrfival meg èrdekes egy nõ se akar kõmûves lenni se hulla szàlítò..."


Micsoda elit szakmák, biztos rengeteg kisfiú álma, hogy kőmúves legyen vagy hullaszállító.

2019. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
32%
Nem az a baj, ha adott szakmában több férfi dolgozik, mint nő (vagy fordítva), hanem a megbélyegzés. Az esélyegyenlőséget kellene megadni, meg a teljesítmény alapján történő elbírálást. A kifejezetten nőies nőkkel vagy férfias férfiakkal sincsen bajom, csak azzal, ha azt az embert, akinek a természetétől idegen a társadalom által rá osztott szerep, ezért nem akarja ahhoz igazítani a viselkedését és az életútját, kikiáltjuk selejtnek és el próbáljuk lehetetleníteni az érvényesülését. Ennyitől még én sem érzem szélsőségesnek magamat. Talán az a "baj", hogy feministaként hivatkozol saját magadra, ezt a megnevezést már nemigen lehet megtisztítani attól a mocsoktól, amivel a legújabb hullámok beszennyezték.
2019. okt. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem utálom, sőt mostanában azon gondolkodtam milyen lenne összejönni egyel.
2019. okt. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!