Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves hölgyek! Megnyerő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves hölgyek! Megnyerő külső jegyekre lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés

Melyek azok a jegyek, amik tetszenek egy férfin az alábbiak közül?

Teljesen kopasz vagy frizura?

Bajusz egy kisebb szakállal vagy csupasz arc?

Közepén kiszedett, de nem fazonra "nyírt" szemöldök vagy fazonra nyírt?

Tetoválás vagy anélkül?



2019. okt. 25. 22:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha hajról beszélünk, csakis az ilyen jöhet számításba!


[link]


Ilyesmi, talán ennél azért egy ici-picivel rövidebb szakáll:


[link]


Szemöldöknél pedig a dús, középen maximálisan, oldalt az erősebb, látványosan fazonból kilógó szálak kiszedése a nyerő.


Néhány, kisebb tetoválással semmi gond nincs, sőt, de a tetőtől-talpig szétvarrt férfiakat annyira nem preferálom.

2019. okt. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1. Alapból azt mondom, hogy legyen haja, mert szeretem turkálni :)) de ismerek olyan csávót, akinek nagyon jól áll a kopaszság (igaz, hajjal még nem láttam). A túl hosszú, amit már copfba lehetne fogni, az viszont nem tetszik.

2. Csupasz jobban tetszik, szakáll, bajusz kevésbé. Magánvélemény, de sztem a legtöbb huszonévesnek nem is áll jól, valahogy “éretlen” a külseje hozzá.

3. Ne legyen dzsungel, ez a lényeg, a többi mindegy. Amíg nem borotválja le és kezdi el rajzolni meg kifesteni, addig az sem zavar, ha sokat foglalkozik vele :)

4. A nagyon tetovált pasik, az óriási mintát viselők nem jönnek be, de egy (vagy akár több) kisebb mintával nincs semmi bajom, jól tud kinézni.

2019. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!