Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tud csinálni egy huszonéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tud csinálni egy huszonéves, hogy jó pasi legyen, ha a nőknek csak az fontos, amit a szüleitől kapott?

Figyelt kérdés

Most vonatkoztassunk el a süket dumától, hogy a belső a fontos, a valóvilág nem ezt mutatja, hanem azt, hogy azok a férfiak sikeresebbek a nőknél, akik gazdagok és jó megjelenésűek. De mindegyik már születéskor adott. A magasság is, a jóképűség is, és a gazdagság is.


Ha a huszonéves férfi nem gazdag családba született...

1. Elvégzi a középsulit, aztán vállal valamilyen fizikai munkát és sosem lesz jó fizetése, egzisztenciája, viszont legalább a munkája révén is, vagy munkája mellett, jó sportos teste lehet. A legjobb nők viszont semmibe nem nézik, mert pénze nem lesz.

2. Nem dolgozni megy, hanem egyetemre, tehát kb 25 éves koráig eltartott, vagy valamilyen félmelóval elvegetál. Ha büfészakot választott, akkor ugyan van ideje jó közösségi életre egyetem mellett, de jó keresete nem lesz. Ha penge és kemény szakot választott (pl programozó, mérnök), akkor kevesebb ideje van közösségi életre/megfelelő mennyiségű testmozgásra, így nem lesz jó sportos a testalkata, de legalább jól fog keresni és lesz majd némi egzisztenciája, de az sem huszonévesen, hanem majd valamikor talán 30 éves korára, és akkor sem lesz még BMW-je, lakásról ne is beszéljünk. Persze vannak sportos programozók és mérnökök, de azok az ismeretségeim szerint nagyon alul vannak fizetésben és szakmai tudásban, mert nem azzal töltötték az idejüket.

3. Saját vállalkozást is lehet kezdeni huszonévesen, de ahhoz kezdőtőke kellene, ami nincs, ha pedig hitelt vesz fel az ember... azt ne tegye.


Még ha arc és magasság téren nem is rossz, vajon hogy kivitelezhető az, amire a legjobb nők vágynak, hogy az embernek huszonévesen legyen egyszerre jó egzisztenciája és jó megjelenése is, ha nem olyan pasiról van szó, akinek a szülei mindent a feneke alá toltak mert gazdagok?

Nincs annyi idő, hogy egyszerre a testét és a karrierjét is jól építse.


A szülők gazdagsága határozza meg nagyrészt, hogy a fiatal férfi mennyire sikeres a nőknél? Mert nekem ebből a gondolatmenetből ez jön ki.



2018. máj. 13. 13:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez az összefüggés alapjáraton nem jó lábakon áll.

Alapból nem jó feltételezés, hogy csak a pénz, meg a külső számít. Nyilván számít mind a kettő, de ennél még többet számít, hogy ki mennyire ért a csajozáshoz, mennyire szociális típus, megvan e benne az a bizonyos "rosszfiú" akikre a nők vágynak. Egy ilyen vonzó személyiséget persze szintén nehéz elérni, akinek alapból nem adatott meg, sok gyakorlás kell hozzá.

Igen, tudom hogy a belsőről diskurálok én is, de én a belső értékeke alatt nem a "kedves jófej aranyos" fiúkat értem, mint ahogy a legtöbben gondolják a "belső" re.

2018. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes... egyetemen pont nem az volt a lényeg, hogy mennyit tol alád az anyád. Egyik barátom pont mondta is, hogy az egyetemen a legkönnyebb párt keresni, mert nem számít az anyagi helyzet, egzisztencia, sem az iskolai teljesítményed. Csomó ingyenes egyetemi bulin ismerkedhetsz, felszabadultabb minden.


Akinek ott sem jön össze... az menthetetlen. Mindent a szádba tolnak, csak élni kell a lehetőséggel.

2018. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1-es: "ki mennyire ért a csajozáshoz, mennyire szociális típus, megvan e benne az a bizonyos "rosszfiú" akikre a nők vágynak"


Az ilyenekkel általában max. egyéjszakás kalandokra mennek, hosszútávú kapcsolatra nem terveznek, ha nincs pénze...

2018. máj. 13. 13:52
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha a fentiek játszanak, akkor kiválaszt közülük egyet és csinálja, aztán majd lesz a munkájának gyümölcse.

Amúgy ajánlanám, hogy menj cnc-snek valami jó tanfolyamra, amelynek van szerződése valamilyen céggel. Hamar lesz jó melód és még időd is marad! :D


Én részben a 2-es vagyok, bár pénz és izom nélkül is találtam barátnőt. Ettől függetlenül nekiálltam edzeni és ment az egyetem mellett, csak a szorgalmi utolsó 2 hete és a vizsgaidőszak 5 hete maradt ki. Heti 3x1 óra edzés azért nem olyan vészes dolog.

A fizetés terén meg... Mindenki rinyál, hogy alulfizetett. Ha valaki szerint alulfizetettnek számít az, hogy kezdőként a legtöbb mérnöknek 150-250 nettót ajánlanak, akkor még mindig ott a külföld.

2018. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy az ember egyáltalán nem talál magának nőt, hanem azt, hogy a legjobb nőknél nincs esélye. Akik nem fullhülyék, és külsőre bombajól néznek ki. Az ilyen mindig elvár mindent a szépségéért...

Annyi jelentkező van nála, hogy nincs annyi ideje, hogy minden próbálkozóval szóba álljon, így megszűri a külsőségek alapján: van BMW-kulcs, jól néz ki? Hiába van a jelentkezők között extrajó belső tulajdonságokkal rendelkező férfi, ha már odáig el sem jut, hogy megismerhesse... És itt jön a képbe az, amiért a kérdésem kiírtam. Én programozó vagyok, és már látom, hogy rohadt jól fogok keresni (már most is), és 30+ éves koromra lesz komoly egzisztenciám, de kb az egész fiatalkorom elmúlik, mire megteremtem azt, hogy drága cuccokkal járjak. És akkor majd talán szóba állnak velem...

2018. máj. 13. 14:06
 6/18 anonim ***** válasza:
Ah, szóval a legjobb nők kellenek. Hát, akkor nyújtsd a legjobbat.
2018. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De mivel tudnám a legjobbat nyújtani, ha a nőknek azok számítanak inkább, amik adottak egy férfinál?


Mert fordítva nem ez a helyzet. Egy férfit nem érdekel különösebben a nő anyagi helyzete, a nő magassága sem annyira fontos... egy nőnek nem kell azért szenvednie annyit, hogy karriert építsen, mert nem várják el tőle a férfiak, így több időt tud tölteni a külsejére. Így könnyű.

2018. máj. 13. 14:14
 8/18 anonim ***** válasza:

#7: Miért, te legjobb alatt nem olyan tulajdonságokról beszélsz, amik adottak egy nőnél?

Egy ronda nővel nem fognak a legjobb pasik összejönni.

2018. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szerintem a legtöbb "ronda" nőnek megvan a lehetősége, hogy szép legyen, mert nem adottságok alapján dőlt el, hogy ronda, hanem az életmódja alapján. Kb egyedül az arc számít a latba, de azt is annyi mindennel lehet kompenzálni: jó test formálásával, jó hajstílus választással, smink... egy nő esetében legalább tényleg az egyénen múlik, hogy mennyire jó nőt csinál magából. Sajnos férfiak esetében nem ezt látom, mert ha nem születik helyesnek, nem megfelelőek a méretei és nem gazdag családba született, akkor nem tud mit tenni, csak legjobb esetben annyit, hogy 40 éves korára meggazdagszik, ha nagyon durván tolja a karriert.
2018. máj. 13. 14:26
 10/18 anonim ***** válasza:

Attól, hogy ezt látod, még nincs így. Amit látsz, az egy szélsőséges látásmód.

A férfiak nem formálhatják a testüket és nem csináltathatnak jobb hajat?

2018. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!