Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért már csak a pénz számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért már csak a pénz számít?

Figyelt kérdés
Sajnos a mai világban már nem a párkapcsolat meg úgy az emberi kapcsolatok számítanak hanem csak a pénz. Nem az boldogítja az embert hogy férfi meg nő jól érzi magát együtt közös programok és stb. hanem a pénz mindig a pénz a téma sajnos én ezt tapasztalom. Nem is értem hogy a mai világban minek kell akkor kapcsolat ha az embernek vannak milliói már boldog és nem kell hozzá már semmi.
2019. okt. 25. 23:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Rajtad a pénz se segítene :D
2019. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Anyám és apám sem jött volna össze ingyenélővel, pedig annak már több, mint 30 éve.
2019. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Penz nelkul kozos programok se nagyon lesznek.

Meg egy moziba se tudtok elmenni, a setalast nagyon hamar meg lehet unni.

2019. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, nekem van pénzem (kocsim, jó ruháim, sokat utazom...), de csak az aranyásók találnak meg.
2019. okt. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Mi például pont csórón jöttünk össze a párommal. Neki sem volt semmije, még utána vesztett is dolgokat a családi zűrök miatt, szóval ha igazad lenne, nem lennék vele és jelenleg sem szeretném.


Ennek ellenére, azzal nem jönnék össze, aki sz*rrágóskodik velem, nem tudja rugalmasan kezelni a közös pénzügyeket, vagy épp egy ingyenélő kis... És sajnos nagyon sok az ilyen. Egyszerűen annak, akinek nincs bizalma velem közös kasszám lenni úgy, hogy én is kereső nő vagyok, és nincs pénzkultúrája, sem törekvése a jobb anyagi helyzetre, annak én is áldozata vagyok abban a kapcsolatban, értelemszerűen nem akarok egy ilyen emberrel lenni, ha egyszer másképp gondolkodunk a pénzről és arról is, hogy a másiknak hogyan és mennyit adunk feltételek nélkül.

2019. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Te ezt látod, mert neked ez számít. Nyilván, mert nincs pénzed.


De amúgy nem ilyen a világ. Csak a programokhoz pénz is kell.

2019. okt. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
A szüleim is csórók voltak, amikor összejöttek, DE anyámnak még egy éve volt a főiskolából, és kapott ösztöndíjat, utána egyből elhelyezkedett, apám már dolgozott és eltartotta magát. Nem a mamahotelben élősködtek. Tesómnak és nekem ezt a mintát adták tovább. Manapság már azt is anyagiasnak tartják, aki felnőttként képes eltartani magát, és nem akar egy ingyenélő mamahotelessel összejönni.
2019. okt. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert a mai világban minden nagyon drága. Ha közös házat/lakást akartok, ha autót akartok, ha utazni, étterembe menni, egyéb közös programokat csinálni, mind nagyon sok pénz. Nézd csak meg pl a Balatoni árakat, 2 hétre nyáron főszezonban örülsz ha tokkal vonóval megúszod 1,5 millió forintból, ismétlem, a Balatonon. Egy jobb, de nem kiemelkedő étteremben is úgy ott lehet hagyni 30-40 ezer forintot ketten hogy csak lesel. Egy kajálásért italokkal. Új autót manapság nem nagyon kapsz 5 millió alatt, ha viszont megbízható kellene meg számít a presztizs is, akkor 10-12 millióról indul. Lakás/ ház vásárlás az egyik legnyomorultabb, mert persze ha valakivel össze akarsz költözni és családot alapítani, nem a 30-40 nm^2es garzonok közül válogatsz, ki lehet számolni mennyibe kerül egy család számára élhető méretű ingatlan ott ahol a nm^2 árak 1 millió forint körül vannak (egyre több ilyen hely van, nem luxuskategória ez manapság). Ezért kell a sok pénz, ha az ember nem akar egész életére eladósodni.
2019. okt. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#6 én is ezt látom. 5 milla van a bankszámlámon, plusz még pár befektetésben. Autó, motor áll a budai kertes házam garázsában. Hitelem nincs, csak hitelkártyám, a kedvezmények, és az olcsó balesetbiztosítás miatt :)


Na akkor hogy is van ez?

2019. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

> #6 én is ezt látom. 5 milla van a bankszámlámon, plusz még pár befektetésben. Autó, motor áll a budai kertes házam garázsában. Hitelem nincs, csak hitelkártyám, a kedvezmények, és az olcsó balesetbiztosítás miatt :)

Oké, ez szép és jó, de mennyi a havi nettó bevételed? Mert ez így önmagában takarhat egy XXII. kerületi vityillót, Suzukit és egy ilyen-olyan robogót. 5 millió pedig aprópénz, ha ugyanannyit nem keresel meg mondjuk fél év alatt.

2019. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!