Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért már csak a pénz számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért már csak a pénz számít?

Figyelt kérdés
Sajnos a mai világban már nem a párkapcsolat meg úgy az emberi kapcsolatok számítanak hanem csak a pénz. Nem az boldogítja az embert hogy férfi meg nő jól érzi magát együtt közös programok és stb. hanem a pénz mindig a pénz a téma sajnos én ezt tapasztalom. Nem is értem hogy a mai világban minek kell akkor kapcsolat ha az embernek vannak milliói már boldog és nem kell hozzá már semmi.
2019. okt. 25. 23:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Két hét a Balatonon másfél milla? Ez most valami vicc? Ennyiből Dominikát is megjárom. Mi a bánatnak menne bárki a Balatonra?
2019. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Nézd csak meg pl a Balatoni árakat, 2 hétre nyáron főszezonban örülsz ha tokkal vonóval megúszod 1,5 millió forintból, ismétlem, a Balatonon." - Nem muszáj a sokcsillagos hotelekbe menni.

Én idén főszezonban KUTYÁVAL (pedig úgy tényleg nem könnyű jó és olcsó szállást találni) megúsztam 30 ezerből 4 éjszakát egy nagyon kedves házaspár tiszta, jól felszerelt vendégházában, és elvoltam otthonról vitt töltött káposztával, szendviccsel. A vonat és a hajó sem volt csillagászati árban, és egész olcsón vettem nagyon finom szőlőt Badacsonyban a hegyen egy helyi gazdától. 1,5 millióba 2 hét sem került volna akkor sem, ha még egy ember jön.

2019. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#10 annyira aprópénz, hogy a magyar emberek 80% a hátsóját a földhöz verdesné, ha lenne 1 milla bármikor mozgatható vagyona... de fizetésről fizetésre él, több hitelt törlesztve.


Bevétel nettó 400-500. Motort mondtam, nem robeszt :) 650 cm3

2019. okt. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért netto 400 bol nem igen tudsz soha budai jo villat venni. Ha abbol havi szinte 200 at felreraksz, akkor is 20 ev mire lesz 40 milliod, ami meg mindig nem elég egy 80-100 millios lakáshoz.
2019. okt. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 magyarul csak a pénz számít még is? Ja, tényleg nem elég, ahogy az 1 millás fizetés sem. De nem is kell, ott a családi vagyon ;)
2019. okt. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!