Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok szerencsétlen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok szerencsétlen, vagy a mai világban nehéz megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés

Volt pár csalódásom, olyanok is amik abszurdnak tekinthetőek, mert nem is gondolná az ember a másikról, hogy olyanra képes lenne. Folyton azt tapasztalom, hogy az emberek nem őszinték egymással, keresik a kiskapukat, és nincs gerinc sem. Most újra ismerkedem, beszéltünk őszintén a dolgokról, hogy szólunk ha úgy érezzük valami baj van, és tisztán korrekten megbeszéljük a továbbiakat, mert ez jár egy másik embernek, most úgy érzem ő tényleg tisztességes lesz.

De miért ilyen ritka ez?


2019. okt. 27. 19:31
1 2
 11/16 Barnabas333 ***** válasza:
5ös teljesen igazad van. A kérdező hölgyön meg csak mosolygok...42f
2019. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nincs olyan, hogy igazi. Ezt csak a ti idióta fejetekben létezik, mert folyton a tökéletest keresitek.
2019. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mert a szülők nem megfelelően tanítják meg a gyerekeiket a problémák kezelésére. Ma már a menőzés a fontos, nem a tiszta kommunikáció.
2019. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm, lehet benne valami, mint ahogy abban is ahogy valaki írta, hogy úgy indul valaki neki egy kapcsolatnak, hogy őszinte lesz tisztességes, aztán már nem bízik abban hogy ő jót fogott ki, vagy hogy tud az lenni. Érdekes dolog ez.


Többieknek : annyira elkanyarodtatok, volt itt már minden, egy éjszakás, külső szempontok, minden amit ellehet képzelni, nem tudom őszintén hogy jött ide.

Teljesen átlagos barátaim voltak, valami megfogott bennük és totál nem érdekelt a külső és bizony mindegyik éves kapcsolatok voltak, tehát nem egy alkalomról van szó.

Szerintem ebben a témakörben felüti a fejét a frusztráltság is, mert számba adtok szavakat, és győzköditek magatokat hogy biztos az lehet a baj, hogy túl jóképű a választott. Most ez meglepett

2019. okt. 27. 22:15
 15/16 anonim ***** válasza:

"Teljesen átlagos barátaim voltak, valami megfogott bennük és totál nem érdekelt a külső és bizony mindegyik éves kapcsolatok voltak, tehát nem egy alkalomról van szó."

Attól, hogy egyes dolgok neked kényelmetlenek vagy nem érted, hogy miért írtuk, nem leszünk frusztráltak. Aki azt állítja, hogy neki nem számított a külső, annak az önismerete egyenlő a nullával, így érthető ez a dolog.

2019. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

De azért az mindent megmagyaráz, hogyha visszaolvasod, láthatod hogy már nem is voltatok a témánál.


A kérdés nagyjából az volt, összevetve, miért van ennyi szar ember? Hallottam nem rég egy olyat is, hogy srác sok sok év után elakarta jegyezni a lányt, megvette gyűrűt, lefoglalta a gyönyörű helyet ahol megtörténik a lány kérés, és előtte pár héttel lelépett a lány. Tehát ez a srác sem egy szerencsés kategória, úgy ahogy én sem

2019. okt. 28. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!