Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem ezt már soknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt már soknak?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, mindössze 6 hónapos. Amikor megismerkedtünk szinte azonnal össze is jöttünk. Én vagyok a nő. Ő anyagilag elég jól áll, ezt persze nem tudtam az elején. Két saját ház külföldön, drága autó, eszméletlen drága cipők és ruhák (legalábbis nekem az) 150.000-os cipők és hasonlók...a legjobb parfümök, diploma. Láttam mennyit keres egy hónapban, nem keveset.

Most újból elkezdte az egyetemet, és a szüleit is támogatja akik nagyon szegények (voltak), épített nekik egy házat is, egyébként egy nagyon szegény országból származik a párom, a szülei most is ott élnek. Az apja rákos.

És megcsúszott anyagilag. Nekem közel sincs annyi pénzem mint neki. A legdrágább cipőm is Nike, és az autóm is középkategóriás...tehát értitek a különbséget.

Úgy adódott hogy szüksége volt pénzre, én felajánlottam. Nem akarta elfogadni, végül elfogadta. Ez kb 1.800.000 forint volt.

Ez volt 2 hónapja, most újból ennyire lenne szüksége. szivesen adtam azt a pénzt, és akkor még nekem is több volt mint most.

Annyit tudni kell a kapcsolatról hogy nem volt zökkenőmentes. Voltak viták, nem beszélős napok...

És most elég messze is vagyunk egymástól, és ez még egy darabig biztosan így lesz. Azt mondja szeretné ha a jövőben is együtt maradnánk, és szeretne gyereket is. (ezt többször észrevettem azelőtt hogy mondta volna hogy nagyon vágyik már babára)

Most nem igazán tudom mi tévő legyek, adjak vagy ne újabb közel 2 milliót. Főleg hogy most perpill nincs is ennyim, tehát még spórolnom kell.

Nem hiszem hogy az én kevés pénzemre akar menni, amikor egész más színvonalon él mint én. Mégis kettős érzésem van most. Ti mit tennétek?


2019. okt. 27. 22:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Biztos, hogy nem adnék. Pont.
2019. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Oszinten szolva szerintem teged kegyetlenül epp altal csesz azon a bizonyos palankon az illeto, es valoszinuleg nem te voltal az egyetlen, akitol ilyen fenyuzo eletmodot bemutatva probalt kicsalni penzt kesobb. Nagyon klasszikus csalasnak tunik ez. Szegenyebb orszagbol jovo emberek gyakran csinaljak ezt. Arra remelem nem varsz, hogy valaha is viszont latod a penzedet.
2019. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
1# egy fillért se,keresse meg magának és ne vegye el a gyerekéét se,ha akar...:)
2019. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Pedig baleknak néz.

Nem lehet, hogy az egész kamu?

Bocsi, de ha én megszorulok milliókkal (?), akkor eladom az egyik házat vagy jelzálogot teszek rá, de nem a pár hónapja megismert barátnőmtől kérek.


Külföldi pasi, külföldi ingatlanok...

Biztos, hogy nem egy csalás áldozata vagy?

2019. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Savlekotő ***** válasza:
100%
Te nagyon nagy marha vagy,max a pénzed kell,láttad amúgy a rákos papát v csak mondta neked? Sürge gyorsan zárd el a pénzt,mert ez egy csaló lesz... Annyi ilyen van,facen is beteg gyerek fotóját ellopva koldulnak mindenkitől ebből élnek a sok marha meg utal..
2019. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

"És most elég messze is vagyunk egymástól, és ez még egy darabig biztosan így lesz. Azt mondja szeretné ha a jövőben is együtt maradnánk, és szeretne gyereket is. (ezt többször észrevettem azelőtt hogy mondta volna hogy nagyon vágyik már babára)"


Ébredj fel, királylány!

Ugrott közel két milliód. Hogy lehet valaki ennyire naiv és hiszékeny??????

2019. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is 99,99999%,hogy csaloval van dolgod. Amit adtal, soha nem fogod viszontlátni.Azert a 0,00001%-ert se adj neki többet!
2019. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Ja, és jelentsd fel! Biztos lesznek még társaid, akiket ugyanígy lehúzott.

#7

2019. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Tuti kamu kérdés.
2019. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
#9: Nekem is eszembe jutott.
2019. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!