Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem ezt már soknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt már soknak?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, mindössze 6 hónapos. Amikor megismerkedtünk szinte azonnal össze is jöttünk. Én vagyok a nő. Ő anyagilag elég jól áll, ezt persze nem tudtam az elején. Két saját ház külföldön, drága autó, eszméletlen drága cipők és ruhák (legalábbis nekem az) 150.000-os cipők és hasonlók...a legjobb parfümök, diploma. Láttam mennyit keres egy hónapban, nem keveset.

Most újból elkezdte az egyetemet, és a szüleit is támogatja akik nagyon szegények (voltak), épített nekik egy házat is, egyébként egy nagyon szegény országból származik a párom, a szülei most is ott élnek. Az apja rákos.

És megcsúszott anyagilag. Nekem közel sincs annyi pénzem mint neki. A legdrágább cipőm is Nike, és az autóm is középkategóriás...tehát értitek a különbséget.

Úgy adódott hogy szüksége volt pénzre, én felajánlottam. Nem akarta elfogadni, végül elfogadta. Ez kb 1.800.000 forint volt.

Ez volt 2 hónapja, most újból ennyire lenne szüksége. szivesen adtam azt a pénzt, és akkor még nekem is több volt mint most.

Annyit tudni kell a kapcsolatról hogy nem volt zökkenőmentes. Voltak viták, nem beszélős napok...

És most elég messze is vagyunk egymástól, és ez még egy darabig biztosan így lesz. Azt mondja szeretné ha a jövőben is együtt maradnánk, és szeretne gyereket is. (ezt többször észrevettem azelőtt hogy mondta volna hogy nagyon vágyik már babára)

Most nem igazán tudom mi tévő legyek, adjak vagy ne újabb közel 2 milliót. Főleg hogy most perpill nincs is ennyim, tehát még spórolnom kell.

Nem hiszem hogy az én kevés pénzemre akar menni, amikor egész más színvonalon él mint én. Mégis kettős érzésem van most. Ti mit tennétek?


2019. okt. 27. 22:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

A hat honap alatt hanyszor vitt haza hozza? Hanyszor talalkoztal a szuleivel? Egy-ket honap alatt nem szegenyedik el az ember (ha elotte duskalt a javakban). Ha gaz a helyzet, miert nem adja el a meregdraga autojat es cserelni le egy kozep kategoriasra? Maris ott a penz.

Ukrajnabol van? 6 honap semmi!!!

Szerintem teged atcsesztek de rendesen. Adja Isten, hogy tevedjek..

2019. okt. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

Ennek elég kamu szaga van, ha jól keres sokkal jobban mint te akkor ne hogy ám már tőled kérjen kölcsönt.

Ossza be gazdálkodjon belőle mint egy rendes felnőtt ember, elöbb adja vissza amit kölcsönkért mert így lehet sose lesz vége ennek a körnek h csak adsz adsz aztán gondol egyet és dobbant. Van egy hasonlo magyar film a A keméleon, bár nem feltétlen akar kijátszani téged azért elég gáz amit csinál. Azért neki valószinüleg nem olyan sok ez a pénz és nem gondol bele sokat, de jobb elővigyázatosnak lenni. Mondd neki h nincs ennyid jelen pillanatban, kamuzz egy kicsit h most nem állsz jól a múltkori óta.

2019. okt. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég kamu szaga van, mindenestre ha olyan jól áll, el lehet adni a drága kocsit, házat... Én tuti nem adnék egy fityinget sem.
2019. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Savlekotő ***** válasza:
100%

egy nagyon szegény országból származik a párom

Afrika?

Mert ott hemzsegnek a csalók akik amcsi meg agyatlan Európai libákra szakosodnak..

2019. okt. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem stimmel a dolog az biztos.
2019. okt. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Téged jó alaposan átvertek.
2019. okt. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Remélem papírt írtatok róla!
2019. okt. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te mekkora balek vagy, el sem hiszem, hogy ilyen létezik...
2019. okt. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Kamu vagy nem kamu, pontosan ilyen trükköket vetnek be egyes csalók és dőlnek be a hiszékeny nők. Nem is értem, hogy lehet valaki ennyire hiszékeny, hogy csak úgy adjon majdnem 2 millát egy pasinak aki, azt mondja, hogy szeretne vele maradni és gyereket tőle. Hát csak az a villogtatás is, hogy ő milyen gazdag, már az is piros lámpa kellene legyen.

Sok nő önként dől bele a kardjába.

Nőként mondom ezt, ha valaki pénzt kér egy kapcsolatban, ami nem házasság, nincs gyerek, ráadásul friss kapcsolat is, ott csalásra lehet számítani.

Nem is értem, te ezt nem látod, még adnál neki? Még kér, mert tudja, hogy akár kölcsönt is felvennél, csakhogy segíthess neki. Ismerek ilyen nőt, mindent hitelt a férje a nővel vetetett fel, ő élte az életét, a nő nevelte a 3 gyereket. Most válnak és egész életében fizetheti vissza a férje fényűző életének a maradványait. Az eszem megáll az olyan emberektől, akik elhisznek mindent a másiknak, mert azt mondja, vagy mert drága ruhákban jár.

2019. okt. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagy szükségem van 2 millára, küldj már légyszi. Priviben adatok számlaszámot.
2019. okt. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!