Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha ezért haragsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ezért haragszik a barátom? Jogosan haragszik? Mit tegyek hogy dolgozzon a hugom?

Figyelt kérdés

Anyukám beteg ő már nem dolgozik így nincs annyi pénzük és én szoktam neki adni. Hugomnak ruhákat is adok ami már nekem nem kell mert régebbi en mindig vásárolok es nekem sok van. Ő nem dolgozik mert neki minden munkával baja van nem bírja ki mert nehéz, nagyon kikeszitik de hát ez velem is igy van en is nagyon sokat dolgozok es egesznap de legalább van pénzem nem ugy mint neki mert ő csak otthon sír hogy nincs munkája.

Es a barátom azt mondja ha nem adok nekik majd muszáj lesz dolgoznia es akkor fog szerintem meg nem. En nem bírom ki mikor ott vagyok es latom mi van velük hogy ne adjak nekik. 1 éve élek a barátommal azóta ez van őt már nagyon zavarja és haragszik rám ezért.

20l


2019. okt. 14. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Te örülnél, ha a barátodat pofátlanul kihasználná valamelyik családtagja?
2019. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy nagyon nehéz dilemma.

De a húgodnak akkor is dolgozni kellene. Akár napi 4 órában vagy heti pár napot. Valamit tegyen magáért.

2019. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nagyanyámék házába költözött be az egyik testvére így... Aztán a végén még beléjük is mart, mert nem nézték el neki az örökös lógást. Ok, jó dolog lógni, de van egy szint amit nem szabad átlépni.
2019. okt. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ő úgy sem fog dolgozni, kiskoratol ilyen lusta és kényes

Egyik munkahelyét azért hagyta ott mert neki megjött és fájt a hasa.

2019. okt. 14. 22:43
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos igaza van párodnak. A közös életetekből vesz így el a hugid. Ha gyermeked lesz is a hugicád fogod eltartani? Szedje össze magát és álljon talpra. Míg adsz neki, nem motivált. Az ő érdekében kell keménynek lenned!
2019. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ő úgy sem fog dolgozni, kiskoratol ilyen lusta és kényes"


Aki pedig ezt hagyja, az asszisztál hozzá, hogy ilyen maradjon.

2019. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a párodnak. Egy dolog segíteni egy családtagon ha szüksége van rá. De itt nem erről van szó, neki nincsen rá szüksége. Elhiheted, hogy nem fog éhen halni ha nem adsz neki pénzt. Csak gondolj bele, hogy mennyi pénzt tudtatok volna már megspórolni és kettőtök közös életére költeni. Tudod ki gürizne a közös életért úgy, hogy a párja meg semmit nem rak bele mert inkább a munkakerülő huga alá rakja a pénzt.
2019. okt. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Savlekotő ***** válasza:
100%
Párod kifog lépni ebből. Te meg lehetsz egyedül fejős tehén..
2019. okt. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a párodnak, a húgod egy utolsó parazita és igenis arra kell kényszeríteni, hogy dolgozzon. El se tudod képzelni mennyit ártasz neki azzal, hogy asszisztálsz az élősködéséhez. Mi lesz vele ha anyukád meghal? Vagy egész életedben el akarod tartani? Sok sikert akkor, hogy találj egy lúzert aki ezt elviseli. Esetleg ha ennyire akarod anyukád segíteni akkor vállaj magadra egy számlát, segíts őket ezzel, de ne adj nekik pénzt.
2019. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan haragszik. A hugod élősködik rajtad, te pedig pénzeled (gondolom a közösből). A megunt ruhákkal semmi bajom nem lenne, de igaza van a párodnak, hogy ha nem muszáj doloznia, akkor nem is fog.
2019. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!