Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mondanátok rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mondanátok rólam véleményt?

Figyelt kérdés

[link]

Sajnos valamiért nem tudok párt találni és azt érzem ez amiatt van, mert ronda vagyok.

Szerintetek? Őszinte véleményeket várok.


2019. okt. 28. 08:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2019. okt. 28. 08:13
 2/14 anonim ***** válasza:

Jo faszi vagyok, szoval bocs.

Es buzulas nuku, de sztem nalad joval rondabb fazonok is talalnak not.

2019. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szóval ronda vagyok XDD
2019. okt. 28. 08:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk véleményhez korrektebb lenne egy szemből készített fotó, nem egy felső szögből készített művészi filteres, mert az is befolyásol.


De egyébként átlagos férfinak tűnsz, nem szép, de nem is ronda.

2019. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát igen ,valami olyan kép kéne ,ahol jobban látszik az arcod ..esetleg a tested is . Így nehéz . Ebből max annyit látok én is hogy átlagos ...
2019. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bocsi felreertheto voltam, nem akartalak rondanak nevezeni, nem igy ertettem. Hanem hogy ne gondold azt hogy eselytelen lennel, mert vannak te yleg ronda vsavok is akiknek van baratnoje. :D elso voltam
2019. okt. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez alapján a kép alapján túlsúlyosnak tűnsz.
2019. okt. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is láttam már sokkal rosszabb srácot is nővel. Talán nem vagy az a kategória, hogy összesúgnak a hátad mögött, hogy "Nézd, de jó pali! Ja biztos jól furulyázik!". Ja nem. Ezt a homik mondják! XD A lényeget érted!
2019. okt. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A kép alapján kopaszodsz és túlsúlyos vagy. Emellett a kép stílusa és az alapján hogy itt kérdezősködsz önbizalom hiányod van. Nagyon rossz kombo.

Ha csak a kép alapján látottakból indulok ki (szerintem) nem vagy csúnya de az átlagos alsó felébe esel. De ez önmagában nem magyarázat. Az inkább hogy ahogy ránéztem a képre az jutott eszembe hogy milyen aranyos vagy. Olyan kis mackó akit szeretgetni kell vigasztalni vigyázni rá.

Lehet más lányokból nem ezt hozod ki és egyedi eset vagyok. Viszont ha igen... nos az szerintem sokkal nagyobb hátrány mint a külsőd.

2019. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#utolso!

Miért nagyobb hátrány ez?

2019. okt. 28. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!