Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mondanátok rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mondanátok rólam véleményt?

Figyelt kérdés

[link]

Sajnos valamiért nem tudok párt találni és azt érzem ez amiatt van, mert ronda vagyok.

Szerintetek? Őszinte véleményeket várok.


2019. okt. 28. 08:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert egy kis kutyával senki nem akar lefeküdni. Márpedig aranyos a kiskutya meg a gyerek. Őket kell babusgatni vigyázni rájuk stb. Ha védelmező ösztön kapcsol be abból soha nem lesz szikra. Legalábbis nálam még olyan nem történt. Ahogy az ismerősi körömben észre vettem az aranyos fiúk lesznek a legjobb fiú barátok meg a lelki szemetes ládák mert mint férfi vagy mint potenciális pár soha nem merülnek fel.
2019. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
És te honnan tudod hogy engem minden áron babusgatni kell? Eléggé le degradálsz egyébként...
2019. okt. 28. 16:15
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem mondtam hogy azt kell. Ne legyél agresszív kismalac. Azt mondtam hogy belőlem a kép ezt az érzést váltotta ki. És akinél ezt érzem azzal onnantól minden más elveszett. Olyan még nem volt aki ezt a kezdő benyomást később meg tudta változtatni.

És akiknél én ezt éreztem jellemzően nem volt sikerük a nőknél. Nem mondom hogy (csak) ezért de én ezt tapasztaltam.

2019. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szemből jobb lenne a kép,de nem tévesztesz meg 😁😁

Szóval,szemöldökcsontot oké,nincs ősemberes fejed emiatt (vannak irtó ronda fejek) szemed...azok a szempillák aww ☺ orrod,szép egyenes orrnyerged van,se kicsi se nagy az orrod,arányos az archoz,áll. Az állcsontod széles erőteljes,igazán férfias,a szád nagyon szép,szép ívelt . A kis orcácskáid pufibbak,feltételezhetően túlsúlyos vagy,de ha nem ormótlanul (irom milyen az:csapott váll,nőiesebb mellek,hatalmas has ami gyomortól indul és lelóg,kicsi fenék pipaszár lábak) ,akkor szerintem jó vagy ☺

2019. okt. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!