Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti hogyan veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogyan veszitek rá az adott nőt, akinek nagyon nem jottok be, hogy legyen koztetek egy csok, netán tobb is? Egy csokot szinte minden notol ki lehet eszkozolni megfelelo praktikákkal, akkor is ha taszitjátok, mint férfi. Ez tapasztalat.

Figyelt kérdés

Most ne azzal gyertek, hogy tuti tipp, ha gazdagok vagytok, vagy valami olyan szert kevertek az italába. Mert elso dolog az nem praktika, második meg undorito dolog. Nekem kapásbol az egyetemrol 5 dolog jutott eszembe.

elso: volt egy srác, aki buliba az adott csajhoz és barátnojehez a joképu haverjait kuldte, hogy itassa le a csajokat, majd utana azok elmentek, és egy ittas no mar egy ronda palit is tokkal-vonoval elfogadhatoank fog vélni. Persze ehhez egész este tobb tizerzet kellett elkoltenie, hogy a két haverja unlimited italigényét, és a két lány italigényét is finanszirozza. 2. eset: számtech szakon a lánynak nagyon nem mentek az adott tárgyak, és a srác korrepetalta jobb hijjan tobbszor )csak hzza tudott fordulni), mert más nem tudott segiteni neki, sorra buktam meg a hallgatok, vagy kettessel vergodtek át az adott tárgyakbol. 3. Alkoholista, drogfuggo srác, aki a kutyanak sem tetszett, de kis zenekara volt, és megyei szinten voltak felkérései is. Drogos feje ellenere olyan párja volt, hogy a férfiak 90% nak soha nem lesz olyan fullos barátnoje. A csaj vitte elvonora is a srácot. 4. Raj szakos ikerszobatársam, nagyon nem tetszett egy nonek sem. De olyan szinte tudott rajzolni, és szobrászkodni, hogy mindig mentek fel a lányok hozzá, hogy csináljon roluk portrét. Fizetséként csak egy csokot kért a végén. Ezt nagy nehezen bevallaltak a nok. Volt akit szoborbol ontott ki, és a szep lany kozben annyira megismerte, hogy a ronda belso mennyire kifinomult, érzéki, hogy ossze is jott a lánnyal. 5. egy másik ikerszobatársam. Nagy partyarc volt, sok haverral, állando, bulik pialas. Mindig mentek a csajok hozzá és a haverjaihoz a szobába. Nem volt egy helyes pasi. Volt egy lány, aki csak a barátnoje miatt ment mindig fel oda. Lacinak meg megtetszett, de hiába mindig, a csaj undorodott tole. De cselt szelt ki, mondta nekunk meg mas haveroknak, hogy fenyezzuk ot folyton a lánynak, hogy o a legokosabb, legnormálisabb, legmagabiztosabb pasi. 8 honap után egy buliban ossze is jott neki a lány, mert a sok gyozkodes elhitette vele, hogy o az alfahim. Az más kérdés, hogy másnap a lány már nem akarta látni sem Lacit. De addigra Laci már csak mosolygott, mert megkapta a lányt. Nektek mi valt be? Vagy milyen tutit tudtok, hallotatok, amivel az adott no csak-csak beadja valahogy a derekát egy férfinak?


2019. okt. 28. 12:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

Tapasztalat? Akkor meg velem nem sodort ossze az elet. Ha csak nem “kapsz le” hirtelen varatlanul akkor egyeb esetben nem lesz csok.

Csak hogy az ilyen lekapasokat nem szamitjuk soknak szerintem. Maximum te :D

2019. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Soknak = csóknak
2019. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Tehát lefordítva: lehetséges e, hogy egy olyan nő, aki annyira taszít, hogy nincs merevedésed tőle, merevedést érjen el nálad valami praktikával? Lehetséges, kényszer és vagy gyógyszer befolyással. Kérdésem, mi értelme erőszakkal-csellel-praktikával-átveréssel, tudván azt, hogy undorodnak tőled?
2019. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Elso. Hagyjuk ezt.

Majd minden no, vagyis 10 bol 9 ezt mondja, meg a pénz nem számit egy férfinak, stb. Aztán az osszes ismeros no tehetos uzletemberrel van egyutt, vagy legalább egy gyogyszerésszesel-mernokkel-foorvossal. Szoval lehet mondani nokent itt, mint minden no teszi, hogy az ég mindig piros (ha szél lesz), de 99%-ban az kék, vagy ésjazaka fekete. Ha érted mire gondolok. Mindig van az a pénz, vagy praktika, hogy a no enged...

2019. okt. 28. 12:33
 5/29 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy az eroszakot hagyjuk, az undorito dolog. Maximalisan elitelendo. Csak praktikakat, cseleket kertem.
2019. okt. 28. 12:35
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Nincs az a pénz/mondat/tett, amivel rá tudnál venni arra, hogy megcsaljam a férjem, akibe 15 év után is olyan szerelmes vagyok, mint anno 18 évesen. Akkor sem, ha te vagy a 10 évvel ezelőtti Bradley Cooper.
2019. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%

"Aztán az osszes ismeros no tehetos uzletemberrel van egyutt"



Nincs annyi tehetős üzletember.

2019. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens férfiként megértem, ha nem akar egy nő semmit tőlem. Csak szerintem nevetséges és szánalmas magunkat tukmálni a másikra? 31F
2019. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Ennek mi a sz*r értelme van...? Nem rohadtul megalázó ráerőszakolnod magad olyanra, aki undorodik tőled?

De ja, begyógyezerezni nem, de öntudatlanságig itatni igen. Ez aztán az erkölcsi szilárdságú, és példamutatás...

2019. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazad. Pár hónapja randiztam egy sráccal netről. Annyira taszítóan büdös volt, hogy majdnem elhánytam magam. Gyorsan rövidre is zártam a dolgot, persze kedvesen.
2019. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!