Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz ez a kép, amit itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez a kép, amit itt lathatunk? Tényleg jelenség ez?

Figyelt kérdés
[link]
2019. okt. 28. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát én az összes pasit nyilaznám az összes nőre... Szerencsétlenek (főleg az elkeseredettek 1 és 5 között) mindenkire nyomulnak, akin lyuk van
2019. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem, egy 5-6/10-es nőt is körberajongják a pasik. De egy 3-4 is azonnal talál Tinderen bárkit.

Férfiaknál kb. helytálló, de még 7-8-ként is lehet esélyed, ha egy kis energiát belefektetsz. Az alatt exponenciálisan nő a befektetett idő, pénz és energia mennyisége, amire szükséged lesz. Reálisan csak nagyon-nagyon leadva az igényekből (súly, kor, intelligencia, személyiség...) fogsz bárkit találni.

2019. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Ez a hipergámiás kép módosított változata.
2019. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mikor értitek már meg, hogy az emberek nem egyformák. Ahány ember annyi féle ízlés, aki az egyik embernek 10/3 az a másiknak 10/10. Rengeteg nő és férfi van akiknek egyáltalán nem jönnek be a cicababák vagy kigyúrt brazil fürdőruhamodellek. A szerelem nem így működik, a 10/10-et nem csak a külső adja, az nagyon kevés ahhoz, hogy valaki akarjon tőled valamit.

Az a fajta igénytelenség meg, hogy bárki jó csak lyuk legyen csak a nagyon selejtes férfiakra igaz.

2019. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az a fajta igénytelenség meg, hogy bárki jó csak lyuk legyen csak a nagyon selejtes férfiakra igaz.


Van a neten egy sok éve keringő mondás, hogy a férfiak 80% a nem kell a mai nőknek. Akkor ezek szerint a 80% selejtes is.

2019. okt. 28. 13:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azt nem fogjátok fel, hogy a 10-es pasi, nem ugyanaz. Szerintem a pasiknál sem, csak nem értitek, hogy ez nem objektív lista.


Nekem is a 10-es kell, de a saját húgommal nem egyeztünk még meg, ki a 10-es. A barátnőimmel suliban folyton ezen ment a vita, hogy milyen ronda, aki nekem tetszik, bezzeg, aki neki és vice versa. Manapság is csak nézek, hogy milyen férfiaktól ájulnak is, ők sem értik, nekem hogy tetszhet az, aki.

2019. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt valami lúzer pasi találta ki, aki soha nem tette ki a lábát az utcára, hanem besotetitett szobában gyártja az elméletet.

Vagy azért találta ki, hogy a fent említett rétegnek legyen min hisztizni.

2019. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Még a nővéremnek és nekem is totálisan különböző ízlésünk van, a barátnőimről nem is beszélve. Szerintem a szomszéd csaj nagyon jó csaj, a párom szerint meg nőietlen fapina. A férje jóképű és barátságos, de szerintem buta és igénytelen, nem jönnék össze vele, pedig jobb pasi, mint amilyen nő én vagyok.
2019. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék a kontextusra, amit elvben ábrázol. Mert hogy a párkapcsolatokat biztosan nem.

Azt egyébként elképzelhetőnek tartom, hogy minden nő az alfahímhez vonzódik leginkább, ahogy azt is, hogy minden pasi a felső 20%-hoz. Azt azonban nem, hogy pont az alfahím vonzódna az összes nőhöz, válogatás nélkül.

Vagy esetleg nagyon félreértettem valamit.

2019. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Én sokszor azt látom, hogy a 6-os alatti nők, 3-asnál kevesebb pasit észre se akarnak venni.
2019. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!