Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi is az a jelenség, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi is az a jelenség, amikor valakihez vonzódsz, ezáltal közel érzed magadhoz?

Figyelt kérdés
Nem is ismered,így nem is tudnád szeretni. De mégis annyira vonzódsz, hogy nem tudsz különbséget tenni a szimpla vonzódás és a szerelem/szeretet között. Bocsi, nem tudom hogy fejezzem ki magam. Remélem valaki azért érti
2018. okt. 24. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Plátói szerelem
2018. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam
2018. okt. 24. 23:03
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Szexuális vágynak hívják, és semmi köze a szeretethez. Ösztön.


Az emberek meg lennének lepődve, hogy mennyire az ösztöneiknek élnek, ha hirtelen valaki kihúzni a szexuális vágyat a képletből, és nem maradna más, csak a józan ész és a valódi szeretet. A feltétel nélküli szeretet.

Ha szeretnél, akkor ugyanúgy szeretnéd a csinos, szexi titkárnőt és az elhízott, büdös szerelőt. Nem lenne különbség. De most van, mert az emberek azt hiszik, hogy amikor valaki iránt szexuális vágyat éreznek, akkor szeretik az illetőt, pedig ez egy baromság. Gondolom te is most ezt érzed.

2018. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Idealizálás
2018. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Amíg nem ismered A-tól Z-ig, ami lehetetlen, mert sokszor az ember még önmagát sem ismeri, addig nemi vágy, vonzalom csak a dolog, köze nincs a szeretethez, szerelemhez. Mondhatnàm úgyis, hogyha utolér titeket a baj, ott mutatkozik majd meg, mennyire szeretitek egymást.
2018. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Szóval vonz mint a mágnes. A probléma ott van, hogy ha a vonzalom utat nyit, akkor meg az ilyenekből alakul az eget rengető szerelem. Aztán ha nem bírod magad mellett tartani, mert mész + nőcikhez, akkor ez a személy elhagy, és te akkor fogsz rádöbbenni mit veszítesz, és évekig mindenkiben őt keresed-de már nem találod. Gyártasz alteregókat az új bigékből-de azok hiába is formálod.még sem a mágnesed.


Ez a jelenség.

2018. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Próbálok kiigazodni magamon.

Nem is ismerem. Csak tetszik. Ez szexuális vonzalom, eddig oké. Kívánja minden porcikam. Ilyenkor mindig csak rajta kattogok es vele akarok lenni. De aztan ha hirtelen kilép az életemből AMIBEN BENNE SEM VOLT, az ugy faj mintha egy regi baratom hagyott volna el.. Aztan elmulik. De mindig ez van 😅 pedig tenyleg az eg vilagon semmi kozom nem volt hozza, eloben meg nem is lattam. Es megis..

2018. okt. 24. 23:24
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Én azt hiszem, rájöttem, mi a jelenség neve: bolondéria :D
2018. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Virtuális szerelem. Van ilyen, csak épp nem valós. Ő is büdöset kakil, nyugi.
2018. okt. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Azt hiszem tudom miről beszélsz.Van valaki akivel ugyanígy vagyok.Mivel személyesen nem találkoztunk még nem tudom mi ez az érzés.A személyisége a hangja a humora a férfias megjelenése vonzó számomra.Azt hogy tudnám-e szeretni?Találkozni kellene.Mielőtt valaki azt mondaná szex hiány nem!Arra lehet találni pasit.
2018. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!