Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan verhetném ki a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verhetném ki a fejemből?

Figyelt kérdés

2 kapcsolatom volt eddig a mostanival együtt.

Hát nyilván első szerelem nehezen múlik stb. Kellett is egy másfél év mire úgyéreztem készen állok egy másik kapcsolatra ez volt 9 hónapja, azóta vagyok együtt a mostani párommal,a kapcsolat elején voltak fel-feltörő emlékek, iszonyatosan szerettem ugye az első szerelmet. A barátaimat, mindent dobtam egyetlen szaváért,nagyon szerelmes voltam és nagyon hülye, hát át is vágta szépen a fejem mindegy is a lényeg hogy egy utolsó az az ember, tényleg egy könnyet nem érdemelt volna meg, azt sem hogy most róla beszéljek, de mégis...

Mostanában sokszor eszembe jut, jó mindig volt hogy eszembe jutott merthát mégiscsak az első, de el is terelődtek ezek a gondolatok gyorsan. Mostanában pedig vele álmodom igazából csak azokról a dolgokról amik történtek, tényleg olyan szinten rajta jár az eszem mint egy évvel ezelőtt kb. csak most nem jár akkora fájdalommal ez az egész rá gondolás, a kedvemet láthatóan elrontja, ezt már a párom is észrevette.

Nem szeretném neki ezt elmondani, tudom neki ez rossz lenne.

Nagyon szeretem őt, sokat hibáztam a kapcsolatunk elején mert még nem voltam képes elengedni azt a bizonyos első szerelmet.

Teljesen úgyéreztem hogy már kizártam, de úgy látszik mégsem.

Eszem ágában sem lenne keresni őt mert maximum annyit érdemelne hogy szemen köpjem, és neki tényleg annyi kéne hogy találkozzon egyszer saját magával...

De miért gondolok rá ennyit? Egyszerűen sehogy sem megy ki a fejemből, persze órákra, félórákra néha..

De elrontja a kedvem, mintha hiányozna de én ezt nem akarom.

Miért gondolok rá ennyit mostanában és mit tudok tenni ezellen?



2019. okt. 28. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Szegény pasid... nagyon sajnálom, hogy ilyen inkorrekt vagy vele. Nálad körökkel jobbat érdemelne.
2019. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszélned kéne újra vele, és egy kétszer ágyba bújni vele. Attól megnyugodna a lelked. És nem, nem ironizálok.
2019. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Oh, micsoda vélemény :) Egyszer sem vertem át, egyszer sem hazudtam neki. Mindig mellette álltam, szeretem és Ő ezt teljes mértékben érzi. Akkor miért is érdemelne jobbat?

Mert önhibámon kívül egy féreg jár az eszemben? Hm, csodás meglátás, kötöm is fel magam. Ne szórakozz már kérlek, nevetséges..

2019. okt. 28. 15:48
 4/10 A kérdező kommentje:

#2 Nem, nem fog megtörténni ez soha.

Egyrészt barátom van, és szeretem. Sosem dobnám el egy ilyenért,másrészt mint írtam annyit érdemelne maximum hogy leköpjem vagy még annyit sem.

2019. okt. 28. 15:49
 5/10 anonim ***** válasza:

"önhibámon kívül egy féreg jár az eszemben"


Én úgy bírom, amikor önhibájukon kívül másba szerelmesek, másokról álmodoznak, vagy másokkal dugatják meg magukat az emberek. :)


Ez a gyengécske kifogás már mentesít is rögtön azalól, hogy felelősseget vállalj magadért...


Mindenesetre van rá 1-2 tízezresem, hogy amint az ex felhívna egy keringőre, te hanyatt-homlok menekülnél amellől a pasi mellől, akit ugyebár nagyon szeretsz.

2019. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#3 Megszámolhatjuk együtt hogy hányszor írt már, és hányszor hívott mióta külön vagyunk:)

Egyszer sem mentem, de örülök hogy próbáltok fogást találni. Mindenki magából indul ki emberek;)

2019. okt. 28. 15:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez azért jó történet.

Szenvedsz az exed után, aki hívogat tehát feltételezhetően ő is akar téged. De te inkább egy másik pasit szivatsz majd egy éve csak hogy neki se legyen jó.

Ritka sötét lehetsz kérdező. Három embert sikerül bántanod egyszerre.


A tanácsom hogy keress egy magas fát, és egy rövidebb kötelet.

2019. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Elég lenne ha köpne egyet felfelé, majd aláállna.
2019. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Most mit bántjátok? Az érzelmek azok érzelmek.
2019. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez szepen el fog uralkodni rajtad es a baratod is rajon, hogy egy potlek. A masik egyet futtyentene, rohannal is hozza. Nem kezdunk addig ujba, amig ki nem hevertuk a regit, ennyike.
2019. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!