Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban a férfinak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban a férfinak kell nagyrészt keresni a nőt, vagy inkább fele-fele arányban egymást?

Figyelt kérdés
Nektek mi az elvárásotok ilyen téren?

2018. máj. 3. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Fele-fele.
2018. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Engem mindig a lányok keresnek többször.
2018. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Még udvarlás alatt a férfi keresi többször, aztán már fele-fele, vagy a nő, ha ő az aktívabb típus. Akkor már nem kell a férfinek többször.. kölcsönös alapon.
2018. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szerintetek lehet olyan, hogy egy pasi nem nyomul gőzerővel, ha akar egy lányt? Az előző barátom napjában többször hívott, reggel egyből írt, nekem kb egy fűszálat nem kellett keresztbe tenni. Mondjuk pont ez volt a bajom is.


A mostani srác viszont, akivel ismerkedek, nem nyomul ennyire, néha nekem kell ráírnom...és ettől az az érzésem van, hogy lehet nemis kellek neki. Valahogy az van bennem, hogy ha egy férfi akar engem, akkor nyomul, kész, nincs más opció. Vagy én tévedek?

2018. máj. 3. 13:52
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Fele-fele. Egyértelmű.
2018. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oké, akkor úgy tűnik csak bele voltam kényelmesedve a “jóba” :D Bár ez a fele-fele dolog jobb is, mert így egyenrangú partnernek érezhetem, csak közben meg aggódok is, hogy talán csak szórakozik velem.
2018. máj. 3. 14:01
 7/15 anonim ***** válasza:
De már egy pár vagytok? Vagy még csak randiztok.. Mert ha már egy pár vagytok, nem kell messzemenő következtetést levonni abból, ha a pasid a munkájával van elfoglalva, és ezért nem keres annyit..
2018. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#4 A pasinak is sértheti az önérzetét az, ha csak ő nyomul, vagy félhet attól, hogy épp te nem érzel semmit iránta és ő fáraszt a nyomulásával. Ilyen okokból természetesen nem fog nyomulni, hiszen nem akar hülyét csinálni magából.

Te hogy viszonyulsz hozzá? Szerintem itt nem csak az számít, hogy ki-kit keres, hanem maga a beszélgetés is....

2018. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Diavolino44 ***** válasza:
42%

En nem szoktam nyomulni, meg ha a csajert 100%ig oda is vagyok.

De ez csak online, eloben mas a helyzet, mert ott viszont kifizetodo a nyomulas. Ez az ismerkedes resz..


Tartos kapcsolatban annyiban valtozik a dolog, nyilvan azember azert kezd tartos kapcsolatba, mert jol ki jon a masikkal, s en is aktivabb vagyok a kommunikacioban, de azt ertesd hulyeskedesnek, s a mindennapi dolgokrol valo beszelgetesnek.

Altalaban az exeim irogattak tobbet. Mondjuk 70-30.

2018. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Te vagy az őszinte igazából.

A lányok többsége tényleg csak úgy tud vonzódni, hogy a férfi keres 99%-ban.

Én mindig igazságra vágyom és nem keresem őket, ha sokat kerestem őket, viszonzásra vágyva. Kb 499/500 nő ilyenkor keres inkább mást és nem írnak.


Szép az elmélet a 50-50-ről, csak nem reális.

2018. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!