Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők többsége jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége jelenleg tényleg azt tartják ideálisnak, ha egy hapi szakállas, szétgyúrt (nem sportos, hanem már fehérjét inhalál levegő helyett) és new wave értelemben "elegánsan" öltözködik?

Figyelt kérdés

Ja, ki ne maradjon az anyagi atomháttér.

A new wave elegáns alatt azt értem, hogy tökmindegy, hogy nem összeillő ruhákat felveszek, csak a lényeg, hogy rikítson és a feszülő szívószál gatyát stb.



2019. okt. 29. 16:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, manapság ez a divat. Szakáll, ecsethaj, !szívószál! gatya (óriási ez az elnevezés, még nem hallottam), ÉS divatszemüveg.


Persze itt vergődik pár, hogy neki nem ez tetszik, de a többségnek igen, ami nem MINDENKI...

2019. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ÉRTELMES hozzászólásokat, direkt provokatív volt a kérdés.


Ugye direkt a díszpinty típusra gondoltam, senki nem alacsonyította le a nőket, csak arra voltam kíváncsi, hogy a médiában nyomott reklám hapsi vagy a túlöltözött piperkőc tényleg bejön-e, hát egyeseknek igen.


Nyilván senki sem követelte, hogy igénytelen hapsi vagy nő tetsszen valakinek.

A szélsőségekre céloztam, hogy ezt valaki megkajálja-e.

2019. okt. 30. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!