Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen körülmények között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen körülmények között döntöttetek úgy hogy jöhet a baba?

Figyelt kérdés
..tehát a párkapcsolati oldal rendben, én főleg anyagi és egyéb körülményre gondolok ( fix lakás stb)
2019. okt. 30. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Az asszony volt felül.
2019. okt. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk még nincs, de a terv az, hogy elvégzi az egyetemet, szerez egy jó állást (én már dolgozom), meglesz fixen a közös lakás (egyelőre még nem élünk együtt) és utána egy rövid ideig elvagyunk :)


Mindketten fiatalon szeretnénk gyereket, szóval tényleg csak egy rövid ideig tart ez.


Ha véletlenül becsúszna egy baba, akkor természetesen megtartjuk.

2019. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Meg akarta tudni h meddő vagyok e mint az exe.

Na, 2 hét múlva megtudta h nem.

2019. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Az esküvőnk után szeretettel vártuk a gyerekeket, minden más megoldható azalatt a 40 hét alatt. 😊
2019. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Derwer ***** válasza:

Kérdésedet jó volna specifikálni picit.

Nálunk megvolt a járás, együttélés, eljegyzés, házasság és rá bő félévre jött össze a kicsi.


1000km-re a szülőktől élünk, tehát nem elsz folyamatos segítség, nincs saját lakásunk, a kocsin még 3évnyi hitel van, és bár jól kereső vagyok, de csak én dolgozom.

Mégse félek, minden hónapban rakok félre.


31F

2019. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mi 5.5éve vagyunk egyutt de másfél éve élünk együtt egy olyan lakásba ami szüleimé és csak a villanyt fizetjük, a többit ők. Sokat segítenek nekünk minden téren, de az ő szülei semmit, de a fülét rágják bnőmnek mikor lesz gyerek..


Mi semmit nem tudunk felmutatni amit ez idő alatt együtt szereztünk volna. Ő gyűjtöget hol többet hol kevesebbet. Én mivel sokat segítenek többet tudok eltenni több félretett pénzem volt mint előtte is.. Dolgozunk de csak a közös dolgokat fizetjük felesbe..


Én mégse merek semmi komolyba belevágni ( ház vétel lagzi gyerek stb..)

2019. okt. 30. 16:40
 7/15 anonim ***** válasza:

A ti helyzetetekben egyáltalán ne vágjatok bele a gyerek témába!!!

Ha jól értem tényleg semmit nem tudtok még felmutatni, gyakorlatilag a szüleitektől függtök. Ilyen helyzetben eszetekbe ne jusson gyereket vállalni. A másfél év együtt élés is nagyon kevés még, ennél azért több idő kell, hogy lássátok, működik-e. Ha azért jön fel a gyerek kérdés mert a szülők cseszegetnek az egy nagyon rossz motiváció. Hogyha emiatt gondolkoztatok el a gyerekvállaláson és a barátnőd nem elég felelősségteljes ahhoz, hogy megértse, hogy nem tartotok ott az elég nagy vörös zászló és nem egy olyan szituáció amibe szabad gyereket vállalni.

2019. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Derwer ***** válasza:
63%

Azzal egyetértek, hogy szülők nyomására rossz ötlet gyereket vállalni.


Hogy másfél éve éltek együtt, szerintem az is rendben van nem sok, de nem is kevés. Nálunk pl ezek voltak a mérföldkövek :

3hónap összeköltözés, 1,5 év külföldre költözés, 2,5 év eljegyzés, 3év házasság, 4 év gyerek.

No de ez csak egy példa, esküvő se mindenkinek kell.


Az hogy nincs közös kocsi, lakás, stb az szerintem nem gond, lehet az egy döntés hogy most még a takarékoskodási fázisban vagytok.

Ugyanakkor ilyen háttérrel ha nincs egy _jelentős_ megtakarításotok (fél-egy millió nem az), akkor viszont igaz az a komment, hogy önállóan nem menne a megélhetés, ami esetén be kell húzni a féket és elgondolkodni mit kéne másképp csinálni.

2019. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Derwer ***** válasza:
Lemaradt : miért _nem mersz_ belevágni komoly dologba? Ez azért elég durva gondnak néz ki nekem...
2019. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted kedves utolsó?


Hát neki is van fizetése nekem is. Plusz van félretett pénzünk..

Szülök mindenben segítenek ..kéretlenül is..pl:


főz ,vesz dolgokat mondván azt a pénzt amiért vettük volna tegyük félre

2019. okt. 30. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!