Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért fontos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért fontos egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt de figyelem azokat akik kapcsolatban vannak és hol veszekednek vagy kibékülnek vagy szakítanak és kihül nekik a kapcsolat és még sorolhatnám. Egyszóval nincs tartós kapcsolat a mai világban és ha nekem lenne csak teherként élném meg. Én fiú vagyok és egy fiú jobban igényli azt mint egy nő de ezt lehet csillapítani. Viszont nagyon sok nő sajnos rosszindulatú legalábbis velem azok voltak főként azokat használják ki akik visszahuzodóak csendesebbek vagy naív férfiak vagy introvertáltak és ezeket beteszik a barátzónába aztán kihasználják. Persze kivételwk vannak viszont akik összejönnek egymással azok se lesznek sokáig együtt vagy megcsalják egymást meg ilyenek. Én szerintem a mai világban sokkal fontosabb az anyagi jólét a karrier egyszóval az ami fontos ebben a 21 században és az a pénz mivel minden a pénz körül forog sajnos. Ki hogy van ezzel?
2019. okt. 30. 23:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
26 éves srác vagyok egyébként.
2019. okt. 30. 23:08
 2/13 Lachesys ***** válasza:
73%
a-a..szimplan sikertelen vagy a noknel, es onvedelmi mechanizmuskent bemeseled magadnak, hogy nem is olyan fontos az, amit te nem kaphatsz meg.:)
2019. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

A legtobb parkapcsolat igazabol cart se er, mert csak azert vannak egyutt, hogy ne legyenek egyedul.

De ha igazan jo a kapcsolat, az azert fontos, mert jo massal megosztani az eletedet, plusz a masik ember altal olyan leckeket kapsz, hogy fejlodj, es adsz, hogy a masik fejlodjon, ami egyedul nem lehetseges.

Es nem rossz dolog a rendszereses szex, az is kell a kiegyensulyozott napi lethez.

2019. okt. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2019. okt. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én nem is akarok sikeres lenni a nőknél. Miért változzon meg annak a személyisége amilyet a nők akarnak vagy inkább adja mindenki önmagát melyik a fontosabb? Szerintem az hogy mindenki adja önmagát és ezért vannak veszekedések egy kapcsolatban mert összejönnek akkor egyik sem az igazi önmagát mutatja meg és ezáltal egymásnak hazudnak. Olyan kapcsolat sajnos nagyon ritkán van ahol teljes összhangban van mind a két fél. Az hogy egy fiúnak csak a szex a fontos az meg nem jó mert ezzel a lányt használja ki hogy nem az ő személyisége érdekli a srácot csak a szex és ezért van vele együtt. Mivel nehéz nagyon kapcsolatot kialakítani ezért szerintem a pénz az fontosabb mert minden a pénzen alapszik a mai világban. Maga az élet hogy élni tudjunk az egyenlő a pénzzel. Ezért fontosabb az anyagi jólét és erre fordítani több energiát mert pénzből tud sokmindent csinálni az ember ami meg boldoggá teszi és visszatud rá emlékezni évek múlva is.
2019. okt. 30. 23:29
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem te személyiségfejlődésben vagy 10 évet le vagy maradva. Az egész irományodról én simán azt gondoltam, hogy egy 15-16 éves kissrác írta akinek most kezd kialakulni a világképe meg a személyisége, 1-2 kislány nem akarta megfogni a kezét sorakozónál és emiatt összedőlt a világ. Amiket te itt most összehordtál azt tényleg tinik szokták mondogatni akik még nem sokat tudnak a világról. Valószínűleg ez a kis lemaradottság lehet az oka annak is, hogy nem nagyon volt sikered a nőknél.
2019. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
62%

Szerintem semmi értelme egy párkapcsolatnak. Soha nem voltam annyira kreatív, termelékeny, mint amikor egyedülálló voltam, s vagyok. Egy párkapcsolat csak lehúzni tud, visszafogni, visszatartani, de sohasem lehet rá építkezni, vagy abból energiát meríteni.

20-21 évesen saját gyermekről álmodoztam az akkori barátnőm mellett, hogy milyen lehet huszonévesen apukaként felnevelni egy kis lurkót. Ma, 36 évesen egyedülállóként semmi szükségem egy kósza gyerekre, de sokszor érzem azt, hogy jobban tenném, ha párkapcsolatok terén is hasonlóképpen érezzek.

Így van, fontos a karrier, a hátszél. Nekem van egy elég mélyről származó hitem, hogy amíg anyagilag, egzisztenciálisan, lakásügyileg, autóügyileg, pénzügyileg rendbe nem teszem magam, addig nekem nem kell barátnő. Nem úgy akarok összejönni valakivel, hogy majd lesz valahogy, hanem évekre előre biztosítva vagyunk részemről. Ezt a nők sosem fogják tudni megérteni, de próbálok tenni érte, még ha 70 éves is leszek, mire elérem ezt a nívót, ez van.

2019. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Miért szerinted mi fontos az életben ha nem a pénz? És láttál már olyan kapcsolatot ahol mind a két fél boldog volt egymással? Egy tizenévesnek meg nem a kapcsolat kell csak a kalandvágy és én nem arról beszélek hanem a párkapcsolatokról. A pénz miatt is sok kapcsolatban veszekedések vannak tehát a pénz hiánya is rátesz egy rossz párkapcsolatra én szerintem.
2019. okt. 30. 23:50
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Nézd, én 10 éve vagyok a férjemmel. Ez alatt a 10 év alatt 3 olyan esetre emlékszem amikor komolyabb dolgon vitáztunk volna. A pénzügyek ehhez soha nem tartoztak hozzá, semmi közünk a másik pénzéhez. Ami a közös dolgokra kell az ki van termelve és kész.

Ezt a baromságot meg, hogy nem lehet egy kapcsolatra építkezni vagy visszafog engedjük már el a francba... Ha a szar emberrel vagy együtt mert olyan embert választasz akivel nem lehet tervezni az nem a párkapcsolatok hibája.

Amit én az életemben elértem, aki mertem lenni, ami miatt ott tartok ahol kizárólag azért van mert a párom hitt bennem. Mert nem hagyott megállni, mert nem hagyta, hogy beérjem annál kevesebbel mint amit megérdemlek. Ő szintén ugyan így van vele, most készül a saját vállalkozását beindítani amivel 2 éve cseszegetem, hogy igen is vágjon bele mert meg tudja csinálni.

Én elhiszem, hogy sok ember szarul választ vagy alkalmatlan párkapcsolatra. De ennek semmi köze a párkapcsolatokhoz, kizárólag bizonyos emberek egyéni defektjeihez. Tipikus "ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye" szituáció.

2019. okt. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem volt egy 7 éves kapcsolatom, a mostani pedig 9 éve tart. Igen, vannak kisebb viták, de sokkal több a szép, jó dolog, amit a kapcsolat ad. A mostani párom kétszer volt rákos, ezen kívül is sokmindenen keresztül mentünk együtt, nehézségeken, és nagyszerű dolgokon is. Anyagiakkal is jól állunk, karrierben is támogatjuk egymást. És neki is 10 éves kapcsolata volt előttem. Mindemellett mindketten szeretünk egyedül is lenni, vannak külön barátaink, hobbijaink.
2019. okt. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!