Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi emberek férfiak/nők csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi emberek férfiak/nők csak azért vagyunk nagy százalékban monogámok mert tiszteljük a párunkat és nem akarjuk megbántani?

Figyelt kérdés

Magyarul a szabályt nézzük,hogy mit illő és mit nem az életben, vagy pedig ha lehetne,tehetnénk állandóan más partnerünk lenne?

Állatok vagyunk vagy emberek?


2019. nov. 1. 11:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Na jó.. de tegyük fel,hogy nekem 1000 éve tetszik a Marcsika akinek férje van..én személy szerint honnan tudjam,hogy szerelemből van a férjével, vagy csak úgy társas magányban évek,évtizedek óta! Mert ha csak utóbbi miatt,akkor hol az igazság?

Velem azért ne flörtöljön mert nem illik,mert nem illik egy olyan férj mellett aki semmibe se veszi? És az a legfurcsább,hogy inkább elvannak csendes magányukba ezek a nők rajzolgatnak,kirándulnak a természetbe.. de akkor sem ismerkednek!

2019. nov. 1. 13:35
 12/16 anonim ***** válasza:

Azért mert nekik így jobb, mint belevetni magukat az ismeretlenbe és kockáztatni, hogy egyedül maradnak. Vagy tényleg szeretik a másikat attól még, hogy szexuálisan már elmúltak a dolgok. Vagy átmenetileg aszexuálissá váltak egy langyos kapcsolatban. Mindenesetre, ha ő úgy dönt, hogy inkább kirándul és rajzolgat, de nem válik és főleg nem csal, akkor te tartsd tiszteletben ezt a döntését.


Ha annyira szenvedne, elválna és bedobhatnád magad. Lehet, hogy a szexet leszámítva tök jó az életük együtt, te ebbe nem látsz bele.

2019. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Egyébként.. hogy lehet szex nélkül élni fiatal 40-esként?

Legtöbb nő pont azért válik el mert nem kapja meg a szexuális kielégültséget! Óriási tévhit,hogy azért mert nem jó a kapcsolat,nincs mér érzelem stb.. Nem!!! Nem azért! 70%-ban az intimitás hiánya miatt válnak el a párok.. és többnyire a nők kezdeményezik! Sőt!!!Ha nincs már az a bizonyos nagy rózsaszín ködös szerelem,akkor is együtt maradnak a párok ha működik a szex!

2019. nov. 1. 14:12
 14/16 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem megcsalás stb.. Minek jön egy ilyen ember össze úgy valakivel hogy össze vissza dugok? De komolyan ha nekem ez lenne a célom hogy csak dugjak ahhoz nem kéne barátnő/ barát. Általában ha a pasi nem hagyja ott a csajt a csaj hagyja el, ha meg a csaj nem, akkor a pasi, de nem vágom miért nem bírnak azok összejönni akik nem dobnak ki senkit xd
2019. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát neked most az a bajod, hogy kapcsolatban lévő nők nem akarnak dugni veled? Könyörgöm keress akkor olyat aki szingli... Nem értem hogy lehet valakinek ennyire irreális világképe, hogy mindenkinek flörtölgetnie kéne vele meg félrekúrogatni ha kapcsolatban van.
2019. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

15-ös!

Nem,nem..

Csak bizonyos nők tisztelnek "párkapcsolatban" olyan flrfit,akit nem kéne.. olyat aki xarrá csalja, vele pedig nem foglalkozik semmilyen téren,de akkor is Istenkét néznek az ilyen férfira,férjre a megcsalt feleségek,mert egzisztenciája van stb.. meg mit szólnának a rokonok,ismerősök,szomszédok ha mi boldog kiegyensúlyozott párként elkönyvelt emberek elválnánk! Uhh.. nem szabad elválni mert szégyen,nem illik! Sok nő eskü ezt mondja! Inkább kialakít magának egy külön szférát, ahogy korábban is írtam rajzolgat, barátnőkkel beszélget stb.. csak,hogy múljanak a napok! Ez milyen élet így?

Anno nekem volt olyan párom,hogy azért csalt meg az egyik kollegájával mert szimplán tetszett neki évek óta meg behálózta stb stb.. pedig én nem érdemeltem egyáltalán meg,de a barátosnőm utána elmondta,hogy akkor is engem szeret!

Valahogy nem egyformák a nők! Aki xar alak,azt nem alázzák meg, aki meg rendes,normálid velük azt igen!

2019. nov. 1. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!